Dvosoban stan na prodaju, PILOTA MILENKA PAVLOVIĆA, 75.000€, 47m²

75.000 €
1.596 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1817
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
NE MOŽE DA SE KUPI PUTEM KREDITA ZA MLADE.
Prodaja komforanog 1,5 stan u Novim Banovcima, smešten u modernoj i lepoj zgradi, izgrađena sa najkvalitetnijim materijalima. Zgrada poseduje lift i spoljnu rampu za kolica.
✔ Stan je nov, neuseljavan, i opremljen je elegantnom Porcelanosa keramikom, parketom i sanitarijama . Prostrane i svetle sobe omogućavaju prijatan ambijent za život.
Uz stan dolazi i parking mesto, što je značajna pogodnost u ovoj oblasti. Lokacija je idealna, u blizini vrtića, glavne ulice i crkve, što pruža dodatnu praktičnost za porodice.
Ovo je savršena prilika za sve koji traže kvalitetan stan u mirnom okruženju.
✔ Parking mesto uključeno u cenu!
Za više informacija i zakazivanje obilaska, slobodno nas kontaktirajte.
+2% agencijska provizija
AGENT: Nebojša Tukodi
060... (prikaži broj telefona)
broj licence 4290
Nekretnine TUKODI doo
Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd
Upisan u registar posrednika 1817
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Nikoli Tesli19 min
- Ičkova kuća34 min
- Livnica Pantelić34 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Nikola Tesla)6 min