Garsonjera na prodaju, Veselina Masleše, 87.550€, 25m²
Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuOglas ažuriran: 12.05.2026.

87.550 €
3.502 € / m2
25 m²
Garsonjera
2/5 spratova
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: internet
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 761
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2005.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaja uknjizene garsonjere u ulici Veselina Maslese-Novi Sad.Nekretnina je dvorisno orijentisana.U stanu podstanar(mogucnost ostanka istog ukoliko se stan kupuje za izdavanje).Moguca kupovina putem stambenog kredita.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica21 min
- Železnički park26 min
- Futoški park36 min

Obeležja kulture u blizini
- Katolička plebanija10 min
- Jodna Banja10 min
- Spomenik Svetozaru Miletiću10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dositej Obradović)4 min
- Srednja škola (Škola za dizajn Bogdan Šuput)7 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Veseli vozić)5 min
- Fakultet (Visoka poslovna škola strukovnih studija Novi Sad)9 min

Zdravlje
- Bolnica (Opšta bolnica New Hospital)9 min
- Klinika (Poliklinika Galetić)8 min
- Teretana (Fitness studio Top Form)5 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Market Beba)2 min
- Restoran (Restoran Đinov Groš)11 min
- Kafana (Pivnica Smak)14 min
Prevoz
- Taksi stajalište (SOS Taxi)28 min
- Autobuska stanica (Avijatičarska - Kasarna - Okretnica)1 min
Ostale ustanove
- Banka (Banca Intesa)5 min
- Pošta (Pošta Novi Sad 21113)5 min