Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Niš

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

946 oglasa

Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
7

Crveni Pevac

Medijana, Gradske lokacije, Niš

54.500 €

2.271 €/m²

MOŽE NA KREDIT

24m² | 0.5 soba | 5/50 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

81.600 €

2.040 €/m²

40m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Palilula | 4zida.rs
1
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

99.978 €

2.040 €/m²

49m² | 2 sobe | 10/15 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
1
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

117.790 €

2.404 €/m²

49m² | 2 sobe | 15/15 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Banovina | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Moderan stambeno-poslovni objekat u blizini keja

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

45m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Fakultet Zaštite na radu | 4zida.rs
1

Fakultet Zaštite na radu

Palilula, Gradske lokacije, Niš

2.370 €

50 €/m²

MOŽE NA KREDIT

47m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
1
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

84.698 €

2.420 €/m²

35m² | 1 soba | 13/15 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
1
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

85.475 €

2.442 €/m²

35m² | 1 soba | 14/15 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Nova Železnička Kolonija | 4zida.rs
1
Logo agencije

Nova Železnička Kolonija

Palilula, Gradske lokacije, Niš

94.500 €

2.054 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Nišu

Box nekretnine | 4zida.rs
Box nekretnine
3 godine na 4zida
110 oglasa u ponudi
Etagi Nekretnine | 4zida.rs
Etagi Nekretnine
7 meseci na 4zida
364 oglasa u ponudi
Bulevar nekretnine | 4zida.rs
Bulevar nekretnine
2296 oglasa u ponudi
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
5

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

63.000 €

1.703 €/m²

MOŽE NA KREDIT

37m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Kovanlučka | 4zida.rs
Novogradnja
2

Durllan 2

Kovanluk, Palilula, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

27m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Kovanlučka | 4zida.rs
Novogradnja
2

Durllan 2

Kovanluk, Palilula, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

27m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

133.900 €

2.790 €/m²

48m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
2

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

91.525 €

1.907 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
6
Logo agencije

Staro Groblje

Palilula, Gradske lokacije, Niš

85.000 €

2.297 €/m²

37m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Durmitorska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

65.195 €

1.716 €/m²

MOŽE NA KREDIT

38m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
2
Logo agencije

Njegoševa

Palilula, Gradske lokacije, Niš

104.123 €

2.125 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Durllan 2

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

46m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Durllan 2

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

50m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
2
Logo agencije

Njegoševa

Palilula, Gradske lokacije, Niš

104.123 €

2.125 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
2
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

81.927 €

1.998 €/m²

41m² | 1 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
2
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

96.897 €

1.977 €/m²

49m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
2
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

64.756 €

1.962 €/m²

33m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
8
Logo agencije

Čair

Medijana, Gradske lokacije, Niš

134.000 €

2.792 €/m²

MOŽE NA KREDIT

48m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Pribojska | 4zida.rs
1
Logo agencije

Pribojska

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

75.000 €

1.786 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
4
5
6
7

prodaja stanova Niš

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Niš

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Niš

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Niš. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2008 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Niš

  • Gradske lokacije, Niš
  • Okolne lokacije, Niš

Po tipu nekretnine — Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Niš
do 50 m²