Četvorosoban stan na prodaju, Neimar, 653.636€, 143m²

653.636 €
4.571 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se LUX stan: moderan, kvalitetan, idealan za porodicu. Karakteristike: Lokacija: Vračar, Neimar
Podovi: italijanska granitna keramika u dnevnom delu i kupatilima; lamelni parket natur u spavaćim sobama
Stolarija: aluminijumska
Zatvaranje: alu elektro roletne sa komarnicima
Grejanje/hladjenje: podno grejanje i hlađenje preko fancoil jedinica
Pametna kuća: integrisan smart home sistem za rasvetu, grejanje/hladjenje i roletne
Terasa/ograda: ograda od kaljenog stakla
Sanitarije: moderni kupatilski elementi
Ostalo: svetao raspored, praktičan tlocrt, sigurnosna vrata
Pogodno za porodicu ili kao luksuzni zakup.
Cene su izražene bez PDV-a.
Za dodatne informacije i termine razgledanja javite se.
Raspored prostorija: ulaz, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, tri sobe, toalet, dva kupatila, dve terase.
Agencijska nadoknada iznosi 2%
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Čuburski park4 min
- Park mira Jelena Šantić6 min
- Park vojvode Petra Bojovića9 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Flašar4 min
- Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević4 min
- Spomenik Petru Kočiću4 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini