Jednoiposoban stan na prodaju, Nikole Tesle, 67.000€, 36m²

67.000 €
1.861 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1984
- Zgrada poseduje: podrum, video nadzor
Opis oglasa
Na prodaju jednoiposoban stan, visoko prizemlje, korisne površine 36 m2, u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom idealnom za život. U kvadraturu stana nije uračunata terasa koja ima 2 kvm.
Naselje 25.maj je najtraženija lokacija za kupovinu nepokretnosti i za život u Mladenovcu ( stan se nalazi u Djul bašti )
Lokacija nudi savršen balans – u blizini se nalaze škola, vrtić,sportski centar, marketi, apoteke, kao i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok je centar grada udaljen svega nekoliko minuta.
Stan je opremljen sistemom grejanja na gas, klimom, interfonom, video nadzorom i ugrađenim instalacijama za telefon, KATV i internet, a spoljnja PVC stolarija je opremljena venecijanerima.
Ova nekretnina odlikuje se i niskim režijskim troškovima. Idealna kako za život, tako i kao investiciona nepokretnost.
Struktura stana je savršena i odlikuje ga fantastičan raspored prostorija.
U cenu stana je uračunat i pripadajući podrum u zgradi, veličine oko 5 kvm.
Naselje je zonirano za parking, a prostor ispred zgrade je slobodan za parkiranje stanara.
Grejanje je na gas i prodaje se namešten, kao na slikama.
Prostorije: Predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa, pripadajući podrum.
SAMO KEŠ KUPCI
Agencijska provizija 2%