Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Garsonjera na prodaju, Morinjska, 78.000€, 26m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. Medaković 3
  6. Garsonjera

Garsonjera na prodaju, Morinjska, 78.000€, 26m²

Beograd, Voždovac opština, Medaković 3
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15106Oglas ažuriran: 14.05.2026.

OBIĐI 3D TURU

Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
3D TURA
Garsonjera | 4zida
Video
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 316 €

78.000 €

3.000 € / m2

26 m²
Garsonjera
Prizemlje/2 sprata
O stanu
  • Etažno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Opremljenost: Prazno - interfon
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Na prodaju je izuzetno pametno projektovan stan od 26m2, koji svojom organizacijom ostavlja utisak znatno veće kvadrature.

Stan krase francuski balkoni koji prostoru daju dodatnu širinu, dosta prirodne svetlosti i poseban estetski pečat.

Za razliku od tipičnih garsonjera, ovaj stan poseduje komotno, odvojeno predsoblje, što omogućava odličnu organizaciju garderobe i obuće bez narušavanja dnevnog boravka.

Zgrada se nalazi u mirnom kraju, na samom kraju slepe ulice.

Agencijska provizija 2%

Agent: Milena Kalezić br. licence 1993

Art nekretnine d.o.o. Beograd

Reg. br. 339

011... (prikaži broj telefona)

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Šumice
    41 min
  • Park Jove Ilića
    44 min
  • Banjička šuma
    47 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    9 min
  • Pašina česma
    11 min
  • Kuća Flašar
    11 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Milan Đ. Milićević)
    4 min
  • Srednja škola (Škola za negu lepote)
    7 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić M&M Elefantino)
    10 min
  • Fakultet (Visoka građevinsko-geodetska škola Beograd)
    8 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Medicinski sistem Beograd MSB)
    8 min
  • Klinika (Poliklinika Voždmedik)
    8 min
  • Teretana (Fitness studio Be fit)
    3 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Isim)
    8 min
  • Restoran (Restoran North 44)
    8 min
  • Kafana (British Pub Rocks)
    9 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    17 min
  • Autobuska stanica (Medaković 3)
    7 min
  • Tramvajska stanica (Ustanička)
    36 min
  • Trolejbuska stanica (Medaković 3)
    8 min
Ostale ustanove
  • Banka (Eurobank Direktna)
    7 min
  • Pošta (Pošta Beograd 65)
    13 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
317,49 mesečno (ukupno 3.809,86)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Garsonjera za prodaju, Medaković 3, 26 m2, na prizemlju. Stanje - Uobičajeno, Etažno.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Voždovac opština

3.000 € / m2
Beograd, Voždovac opština, Medaković 3 | 4zida.rs | 4zida.rs
2.410 € / m2
3.161 € / m2
3.912 € / m2

Oglasi ove agencije

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
73.000 €
2.607 €/m²

Breza

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 28 m²

Agencija

Ripanj, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
75.000 €

Ripanj

Ripanj, Voždovac opština, Beograd

građevinsko zemljište • 1520 a

Agencija

Sevojno, Okolne lokacije, Užice | 4zida.rs
82.000 €
1.640 €/m²

Erska

Sevojno, Okolne lokacije, Užice

dvoiposoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Obudojevica, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
80.000 €
2.051 €/m²

Katunska

Obudojevica, Okolne lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
79.200 €
1.760 €/m²

Svetosavska

Gradske lokacije, Stara Pazova

jednoiposoban stan • 45 m²

Agencija

Umka, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
73.600 €

Mučanjska

Umka, Čukarica opština, Beograd

građevinsko zemljište • 26.3 a • uknjiženo

Agencija

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
76.500 €
2.318 €/m²

Kiridžijska

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 33 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
78.000 €
2.229 €/m²

Breza

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
83.000 €
2.024 €/m²

Andrije Jevremovića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
80.000 €
2.500 €/m²

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

lokal • 32 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
78.000 €
2.364 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 33 m²

Agencija

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
72.000 €
2.118 €/m²

Crvenih božura

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Rogača, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
74.492 €

Put za Malu Ivanču

Rogača, Sopot opština, Beograd

građevinsko zemljište • 26.99 a • uknjiženo

Agencija

Lion, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
75.000 €
1.531 €/m²

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

2-etažna kuća • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Ovča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
75.115 €
2.087 €/m²

Ovčanski put

Ovča, Palilula opština, Beograd

jednosoban stan • 36 m²

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
78.000 €
2.294 €/m²

Stevana Brakusa

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

poslovni prostor • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Čubura, Vračar, Beograd | 4zida.rs
82.000 €
2.828 €/m²

Daničareva

Čubura, Vračar, Beograd

jednosoban stan • 29 m² • uknjiženo

Agencija

Krnjača, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
84.000 €
2.545 €/m²

Grge Andrijanovića 7. deo

Krnjača, Palilula opština, Beograd

jednoiposoban stan • 33 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
75.000 €
1.974 €/m²

Mačvanska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

garsonjera • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
75.000 €
3.125 €/m²

Bogdana Žerajića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

garsonjera • 24 m²

Agencija

Kompletna ponuda