Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

37 oglasa

Saznaj više o kraju Labudovo Brdo
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Serdar Janka Vukotića

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

176.700 €

2.761 €/m²

64m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Serdar Janka Vukotića

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

178.000 €

2.781 €/m²

64m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Sretena Mladenovića-Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića-Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića-Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića-Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića-Mike | 4zida.rs
13
Logo agencije

Sretena Mladenovića-Mike

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

151.890 €

2.450 €/m²

62m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Jedanaeste Krajiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije | 4zida.rs
25

Jedanaeste Krajiške Divizije

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

170.000 €

2.024 €/m²

84m² | 3 sobe | 15/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
14
Logo agencije

Labudovo Brdo

Rakovica opština, Beograd

170.000 €

2.024 €/m²

84m² | 2.5 sobe | 15/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Jedanaeste Kraiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Kraiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Kraiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Kraiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Kraiške Divizije | 4zida.rs
16

Jedanaeste Kraiške Divizije

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

180.000 €

3.600 €/m²

50m² | 2 sobe | 15/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Jedanaeste Krajiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije | 4zida.rs
25

Jedanaeste Krajiške Divizije

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

170.000 €

2.024 €/m²

84m² | 3 sobe | 15/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
13

11. krajiške divizije

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

165.000 €

3.300 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 15/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
19

Serdara Janka Vukotića

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

115.000 €

2.212 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 11/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
19
Logo agencije

Ljubomira Ivkovića Šuce

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

235.000 €

2.554 €/m²

92m² | 4.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 02.05.2026.
Sretena Mladenovića Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovića Mike | 4zida.rs
20
Logo agencije

Sretena Mladenovića Mike

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

285.000 €

2.850 €/m²

100m² | 3.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
Ljubomira Ivkovića Šuce | 4zida.rs
19

Ljubomira Ivkovića Šuce

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

235.000 €

2.196 €/m²

107m² | 4.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Sretena Mladenovica Mike

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

154.000 €

2.299 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Sretena Mladenovica Mike  | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike  | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike  | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike  | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike  | 4zida.rs
16

Sretena Mladenovica Mike

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

105.000 €

2.386 €/m²

44m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
18

Labudovo Brdo

Rakovica opština, Beograd

98.000 €

2.513 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
17 oktobra | 4zida.rs
17 oktobra | 4zida.rs
17 oktobra | 4zida.rs
17 oktobra | 4zida.rs
17 oktobra | 4zida.rs
13

17 oktobra

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

58.000 €

2.522 €/m²

23m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
17

Sretena Mladenovica Mike

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

154.000 €

2.299 €/m²

67m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

Stanovi Labudovo Brdo — nekretnine Rakovica opština | 4zi...

Kupovina i iznajmljivanje stanova u Labudovo Brdo, opština Rakovica opština. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Labudovo Brdo
Agencija