Garsonjera na prodaju, Južni Telep, 97.390€, 31m²

97.390 €
3.142 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji koja će biti uskoro useljiva. Sama zgrada se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama I klase, tarketom, Rehau PVC sedmokomornom stolarijom... Grejanje je podno na gas, plaća se po utrošku. Nekretnina vredna pažnje. Nazovite nas za više informacija.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park26 min
- Park Bistrica26 min
- Limanski park30 min

Obeležja kulture u blizini
- Dvorac Eđšeg9 min
- Galerija Matice srpske9 min
- Jodna Banja9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jožef Atila)4 min
- Srednja škola (Gimnazija Laza Kostić)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Mali princ)8 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)6 min

- Bolnica (Hirurška bolnica Parks)7 min
- Klinika (Family Medica poliklinika)6 min
- Teretana (Fitness centar Play)7 min
- Prodavnica (Market Sova)3 min
- Restoran (Restoran Sweet & Chilli)manje od 1 min
- Kafana (Atos pub)5 min
- Taksi stajalište (Gradski Taxi)17 min
- Autobuska stanica (Bul. patrijarha Pavla - Subotička)3 min
- Banka (AIK Banka)4 min
- Pošta (Pošta Novi Sad 21107)11 min
Kontakt oglašivača
Krediti OTP banke