Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Braničevska, 525.000€, 113m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Vračar
  5. Hram Svetog Save
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Braničevska, 525.000€, 113m²

Beograd, Vračar, Hram Svetog Save
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15107Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Video
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 2.128 €

525.000 €

4.646 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 5.053 €
113 m²
3 sobe
2/3 sprata
O stanu
  • Etažno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Zgrada poseduje: podrum
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodaje se retka dragocenost na tržištu nekretnina – autentičan salonski stan na samom početku Braničevske ulice, u renoviranoj zgradi pod zaštitom spomenika kulture.

Ovaj stan predstavlja savršen spoj istorijskog prestiža i besprekornog modernog inženjeringa.

- Kompletna rekonstrukcija: stan je ogoljen do cigle i renoviran najsavremenijim metodama.

Posebna retkost je izlivena nova betonska ploča, čime je trajno rešeno pitanje statike, stabilnosti podova i vrhunske zvučne izolacije.

- Trostrano orijentisan i pozicioniran tako da je okupan sunčevom svetlošću tokom celog dana.

- Pri renoviranju su korišćeni materijali najviše klase, uz zadržavanje salonske visine plafona.

- Sam početak Braničevske ulice. Neposredna blizina Hrama Svetog Save, uz sve urbane sadržaje (restorani, marketi, škole) bukvalno na pragu zgrade.

Uz stan se nudi ekskluzivna mogućnost kupovine garažnog mesta u obezbeđenom objektu, udaljenom svega 50 metara od ulaza u zgradu.

Agencijska provizija 2%

Agent: Milena Kalezić: br. licence 1993

Art nekretnine d.o.o. Beograd

Reg. br. 339

011... (prikaži broj telefona)

.

Prikaz stana na mapi

Pogledaj sve stanove na prodaju na samo 15min hoda od Hrama Svetog Save

Parkovi u blizini

  • Svetosavski plato
    4 min
  • Karađorđev park
    4 min
  • Park mira Jelena Šantić
    6 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Internacionalnim brigadama
    4 min
  • Spomenik žrtvama bombardovanja Beograda
    4 min
  • Spomenik Lamartinu
    4 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Privatna osnovna škola Vladislav Petković Dis)
    5 min
  • Srednja škola (Prva škola integrativne medicine Alvita Plus)
    6 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Beli zeka)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Stomatološki fakultet)
    2 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za dermatovenerologiju Ioanna)
    manje od 1 min
  • Klinika (Poliklinika Medikom)
    3 min
  • Teretana (Apurva Body Studio)
    manje od 1 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aroma market)
    manje od 1 min
  • Restoran (Restoran Pane e Vino)
    manje od 1 min
  • Kafana (Tatar Bar)
    3 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    6 min
  • Autobuska stanica (Neimar)
    6 min
  • Tramvajska stanica (Karađorđev Park)
    6 min
  • Trolejbuska stanica (Mačvanska)
    7 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    3 min
  • Pošta (Pošta Beograd 20)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.379,85 mesečno (ukupno 16.558,24)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan za prodaju, uknjižen, Hram Svetog Save, 113 m2, na 2. spratu. Stanje - Uobičajeno, Etažno, ima terasu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Hram Svetog Save

4.646 € / m2
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save | 4zida.rs | 4zida.rs
3.564 € / m2
5.053 € / m2
6.542 € / m2

Oglasi ove agencije

London, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
530.000 €
3.064 €/m²

Kralja Milana

London, Stari Grad opština, Beograd

petosoban stan • 173 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
547.000 €
1.823 €/m²

Dragačevska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

poslovni prostor • 300 m² • uknjiženo

Agencija

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
530.000 €
2.120 €/m²

Milovana Jankovića

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

6-etažna kuća • 250 m² • uknjiženo

Agencija

Dedinje, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
536.160 €
6.383 €/m²

Neznanog Junaka

Dedinje, Savski Venac, Beograd

lokal • 84 m²

Agencija

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
534.600 €
3.300 €/m²

Živojina Žujovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

petosoban stan • 162 m² • uknjiženo

Agencija

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
533.500 €
3.233 €/m²

Budimska

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

petosoban stan • 165 m²

Agencija

VMA, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
538.000 €
5.490 €/m²

Joce Jovanovića

VMA, Savski Venac, Beograd

petosoban stan • 98 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
510.000 €
2.727 €/m²

Partizanske avijacije

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

lokal • 187 m² • uknjiženo

Agencija

Trošarina, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
524.000 €
3.316 €/m²

Vojvode Stepe

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 158 m² • uknjiženo

Agencija

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
500.000 €
2.222 €/m²

Koče Popovića

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

lokal • 225 m² • uknjiženo

Agencija

Krunski Venac, Vračar, Beograd | 4zida.rs
510.000 €
4.636 €/m²

Krunska

Krunski Venac, Vračar, Beograd

četvorosoban stan • 110 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
500.000 €

Stari Banovci

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

poljoprivredno zemljište • 156.64 a • uknjiženo

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
520.000 €
2.971 €/m²

Avijatičarski trg

Centar, Zemun opština, Beograd

petosoban stan • 175 m² • uknjiženo

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
519.000 €

Majora Zorana Radosavljevića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

građevinsko zemljište • 4.88 a • uknjiženo

Agencija

Dedinje, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
530.000 €
4.690 €/m²

Slavka Ćuruvije

Dedinje, Savski Venac, Beograd

četvoroiposoban stan • 113 m² • uknjiženo

Agencija

Istočni Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
530.000 €
5.300 €/m²

Krunska

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

troiposoban stan • 100 m²

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
549.000 €
3.431 €/m²

Pazinska

Centar, Voždovac opština, Beograd

petosoban stan • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
525.000 €
1.923 €/m²

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

2-etažna kuća • 273 m² • uknjiženo

Agencija

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
549.000 €
4.007 €/m²

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

petoiposoban stan • 137 m² • uknjiženo

Agencija

Dedinje, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
520.000 €
4.063 €/m²

Majora Jagodića

Dedinje, Savski Venac, Beograd

četvorosoban stan • 128 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda