Dvoiposoban stan na prodaju, Grbavica, 192.610€, 77m²

192.610 €
2.501 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
Opis oglasa
Predstavljamo Vam fantastičan dvoiposoban stan na top lokaciji. Grbavica. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Limanske pijace, osnovne škole, vrtića, marketa, autobuskih stajališta i svega ostalog što je potrebno za život. Nekretnina je opremljena sa hrastovim parketom, domaća keramika, drvena stolarija po celom stanu osim u kuhinji, kupatilu i manjoj spavaćoj sobi gde je postavljen PVC. Izeztno komforan prostor sa dve terase koje nisu ušle u knjiženu kvadraturu. Pripadajuća ostava u podrumu zgrade. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Limanski park10 min
- Futoški park15 min
- Dunavski park21 min

Obeležja kulture u blizini
- Matičarsko zdanje5 min
- Dvorac Eđšeg11 min
- Galerija Matice srpske14 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Sonja Marinković)6 min
- Srednja škola (Tehnička škola Mileva Marić Ajnštajn)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Poletarac)5 min
- Fakultet (OK School)8 min

- Bolnica (Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine)4 min
- Klinika (Poliklinika Vejnović)3 min
- Teretana (Fitness centar Royal Gym)4 min
- Prodavnica (Gomex market)2 min
- Restoran (Velvet Coffee & Kitchen)4 min
- Kafana (Pivnica Moto Klub)4 min