Garsonjera na prodaju, Gradske lokacije, 43.883€, 23m²
Gradske lokacije, Vrnjačka Banja
Oglas ažuriran: 19.04.2026.

43.883 €
1.908 € / m2
23 m²
Garsonjera
Prizemlje/4 sprata
Garsonjera sa izlazom na dvorište
- Stan u zgradi
- Grejanje na klimu
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1199
- 1 lift
Opis oglasa
Garsonjera je u prizemlju 22.91 m2 i ima dvorište od 5m2. Zgrada se uskoro završava.
Nalazi se u naselju Raj, u neposrednoj blizini Akva parka. Njegova cena je 43.883,50 e plus PDV 10%( 1850e/m2 , 300e/m2 dvorište. Kupac prvog stana može da vrati celokupan iznos pdv-a
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...