Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Niš

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

380 oglasa

Pantelej | 4zida.rs
1
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

103.950 €

2.200 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
1
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

5.187.757 €

104.130 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

100.940 €

2.060 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

100.940 €

2.060 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja na dobroj lokaciji u Donjoj Vrežini

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

75.860 €

1.700 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

94.348 €

2.097 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

74.572 €

2.071 €/m²

36m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

101.146 €

2.064 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
14
Logo agencije

Kej Kola srpskih sestara

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

113.500 €

2.270 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
4
Logo agencije

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

99.902 €

2.220 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Gornjomatejevačka 7. prilaz | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

GM Park 2

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

93.996 €

1.855 €/m²

50m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Gornjomatejevačka 7. prilaz | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

GM Park 2

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

94.350 €

1.907 €/m²

49m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
2

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

108.675 €

2.312 €/m²

MOŽE NA KREDIT

47m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
2
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

105.000 €

2.100 €/m²

MOŽE NA KREDIT

50m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
6
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

90.640 €

2.158 €/m²

42m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
5
Logo agencije

Filozofski Fakultet

Medijana, Gradske lokacije, Niš

120.000 €

2.609 €/m²

46m² | 2 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

107.000 €

2.892 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Palilulska 5 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Šopen Park

Palilula, Gradske lokacije, Niš

111.056 €

2.200 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/15 spratova
Palilulska 5 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Šopen Park

Palilula, Gradske lokacije, Niš

110.132 €

2.200 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/15 spratova
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
Staro Groblje | 4zida.rs
3
Logo agencije

Staro Groblje

Palilula, Gradske lokacije, Niš

113.000 €

2.354 €/m²

MOŽE NA KREDIT

48m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
2
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

95.004 €

2.111 €/m²

45m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
Bulevar Zona 3 | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bulevar Zona 3

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

124.600 €

3.039 €/m²

41m² | 1.5 soba | 7. sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
8

Blagoja Parovića

Delta, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

137.000 €

3.605 €/m²

38m² | 1 soba | 4/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
2
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

88.000 €

2.095 €/m²

MOŽE NA KREDIT

42m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Rajićeva | 4zida.rs
Rajićeva | 4zida.rs
Rajićeva | 4zida.rs
Rajićeva | 4zida.rs
4
Logo agencije

Rajićeva

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

136.910 €

2.913 €/m²

47m² | 1.5 soba | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije
do 50 m²

prodaja stanova Gradske lokacije - Niš

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2008 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Niš

  • Medijana, Gradske lokacije
  • Niška Banja, Gradske lokacije
  • Palilula, Gradske lokacije
  • Pantelej, Gradske lokacije
  • Crveni Krst, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba