Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Slavonska, 242.000€, 71m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Zemun opština
  5. Gornji Grad
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Slavonska, 242.000€, 71m²

Beograd, Zemun opština, Gornji Grad
Prikaži mapu
Oglas ažuriran: 16.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 981 €

242.000 €

3.408 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.845 €
71 m²
3 sobe
2/4 sprata
Novogradnja - Zemun Gornji grad - Slavonska- 71,21m2 - 3.0
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Grejanje na gas
  • U izgradnji
  • Prostorije: kupatila (2), terasa
  • Orijentacija ka: zapad
  • Pogled na: ulicu
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1453
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 2 parking mesta, parking u dvorištu zgrade
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2026.

Opis oglasa

U prilici smo da vam ponudimo odličan trosoban stan u izgradnji u Slavonskoj ulici, na opštini Zemun.

Stan ima 71,21m2, sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe spojene sa trpezarijsko-kuhinjskim delom, dve spavaće sobe, dva kupatila i terase. Ima funkcionalnu strukturu, osunčan je i svetao, zapadno orijentisan, a raspored prostorija omogućava ugodan i praktičan svakodnevni život.

Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom, u toku su završni radovi, useljenje je planirano do avgusta 2026.

Vlasniku stana pripadaju dva spoljna parking mesta na parkingu iza zgrade i moguće ih je kupiti po ceni od 12.000€ za svako.

Grejanje stana je na gas putem radijatora sa smart kontrolom.

Specifikacija materijala:

  • Spoljni zidovi termo blok 20cm, kamena vuna 12 cm

  • Zidovi između stanova 20 cm, zvučni blok

  • Stepeništa i lift okno obloženi kamenom vunom

  • Podovi u termo oblozi sa završnom obradom sa troslojnim parketom norveškog proizvođača, dužine 2,2 m