Jednoiposoban stan na prodaju, Ugrinovačka, 155.000€, 48m²

155.000 €
3.229 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1529
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2017.
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica
Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu.
Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4 sprata u urednoj zgradi sa liftom, useljenoj 2017. godine. Sama zgrada je lepo održavana, čista i pruža prijatno okruženje za život.
Ono što ovaj stan odmah izdvaja jeste odličan raspored prostorija, puno prirodne svetlosti tokom celog dana i osećaj topline i ušuškanosti koji se retko nalazi. Južna orijentacija čini prostor izuzetno osvetljenim i prijatnim za boravak.
Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od:
dnevnog boravka sa izlazom na terasu
kuhinje sa trpezarijom
spavaće sobe
kupatila
hodnika
Prodaje se kompletno namešten, sa kvalitetnim nameštajem rađenim po meri (medijapan), bez potrebe za dodatnim ulaganjima – budući kupac može odmah da se useli.
U stanu su postavljeni hrastov parket i granitna keramika, a kvalitet gradnje dodatno potvrđuje odlična termoizolacija od 12 cm, zahvaljujući kojoj su troškovi veoma niski tokom cele godine.