Jednosoban stan na prodaju, Herceg Stjepana, 175.000€, 32m²






















175.000 €
5.469 € / m2
- Podno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 977
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju izuzetno svetla i kompletno renovirana garsonjera na jednoj od najpoželjnijih lokacija Donjeg Dorćola, u neposrednoj blizini 25. maja i Dunavskog keja.
Stan površine 32m² nalazi se na 2. spratu od ukupno 3 sprata uredne i održavane zgrade. Uknjižen je 1/1 i prodaje se u perfektnom stanju, bez potrebe za bilo kakvim dodatnim ulaganjima.
Orijentisan je ka sunčanoj strani, što prostoru daje obilje prirodne svetlosti i veoma prijatnu atmosferu tokom celog dana.
Nekretnina je potpuno renovirana i odmah useljiva, idealna kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.
Donji Dorćol poslednjih godina važi za jednu od najatraktivnijih gradskih zona — spoj autentičnog beogradskog duha, urbanog života i neposredne blizine reke. Lokacija pruža savršen balans između mira i sadržaja: šetalište 25. maja, Dunavski kej, brojni kafići, restorani, galerije i rekreativni sadržaji nalaze se na svega nekoliko minuta hoda.
Odlična prilika za sve koji traže funkcionalan stan na prestižnoj i veoma traženoj lokaciji.
Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, bezbedno vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa i papirologije
Agencijska provizija 2%
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih
Prikaz stana na mapi
Kontakt oglašivača

Krediti OTP banke
Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu

