Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Crveni Pevac, 125.000€, 40m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Crveni Pevac
  5. Jednoiposoban stan

Jednoiposoban stan na prodaju, Crveni Pevac, 125.000€, 40m²

Crveni Pevac, Medijana, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1043Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 507 €

125.000 €

3.125 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 1.980 €
40 m²
1,5 sobe
1. sprat
Jednoiposoban stan, 40m2, Crveni pevac
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Prostorije: kuhinja, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1557
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift
  • Kanalizacija
  • Zgrada poseduje: podrum
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju stan na izuzetno traženoj lokaciji, u delu Crvenog pevca u Nišu. Ovaj jednoiposoban stan predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti i udobnosti.

Raspored prostorija je funkcionalan i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Zahvaljujući dobro organizovanom prostoru, stan pruža prijatan i komforan ambijent za boravak.

Stan ne zahteva dalja ulaganja, a nameštaj je rađen po meri, što prostoru daje dodatnu dozu praktičnosti i urednosti. U stanu ostaje sav nameštaj sa uređajima, pa je nekretnina odmah useljiva.

Grejanje u stanu je centralno (CG). Spoljna stolarija je PVC. Po podu je parket.

Idealan je za jednu osobu ili par, a zbog lokacije i funkcionalnosti predstavlja i odličnu opciju za dalje izdavanje.

Nepokretnost je upisana u katastru nepokrtnosti sa udelom svojine na vlasnika, zgrada poseduje sve dozvole i moguć je promet i putem stambenog kredita.

Agencija BOX nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 1557.

Pre razgledanja nepokretnosti u obavezi smo da od klijenta pribavimo fotokopiju lične karte, u skladu sa Zakonom o spečavanju pranja novca i finansiranju terorizma - Član 7. i Član 17. st. 6. Molimo klijente za razumevanje u tom pogledu imajući u vidu da ukoliko ne utvrdimo identitet klijenta možemo da snosimo Zakonske posledice od strane tržišne inspekcije. Takođe, po Zakonu o posredovanju u obavezi smo na zaključenje Ugovora o posredovanju sa klijentima.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Box nekretnineVladimir Živadinović
Vladimir Živadinović avatar
3 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
488,44 mesečno (ukupno 5.861,32)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Box nekretnineVladimir Živadinović
Vladimir Živadinović avatar
3 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Crveni Pevac, 40 m2, na 1. spratu, ima lift. Centralno, ima terasu. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Crveni Pevac

3.125 € / m2
Crveni Pevac, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
1.539 € / m2
1.980 € / m2
2.421 € / m2

Oglasi ove agencije

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
111.000 €
1.168 €/m²

Durlan

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 95 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
144.540 €
1.980 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 73 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
1.857 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 70 m²

Agencija

Marger, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
118.000 €
2.360 €/m²

Marger

Marger, Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
105.000 €
3.182 €/m²

Centar

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

garsonjera • 33 m² • uknjiženo

Agencija

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
104.848 €
2.279 €/m²

Somborska

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
141.828 €
2.182 €/m²

Somborska

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 65 m²

Agencija

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
134.906 €
2.176 €/m²

Somborska

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 62 m²

Agencija

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
107.386 €
2.285 €/m²

Somborska

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 47 m²

Agencija

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
117.628 €
2.306 €/m²

Somborska

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 51 m²

Agencija

Njegoševa, Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.326 €
2.104 €/m²

Njegoševa

Njegoševa, Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 61 m²

Agencija

Njegoševa, Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
128.326 €
2.104 €/m²

Njegoševa

Njegoševa, Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 61 m²

Agencija

Vinik, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
137.000 €
1.105 €/m²

Vinik

Vinik, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

kuća • 124 m²

Agencija

Bulevar Zona 3, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
124.600 €
3.039 €/m²

Bulevar Zona 3

Bulevar Zona 3, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 41 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
127.743 €
2.129 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 60 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
127.743 €
2.129 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 60 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
127.092 €
2.118 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 60 m²

Agencija

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
117.420 €
1.990 €/m²

Durlan

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 59 m²

Agencija

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
124.445 €
1.915 €/m²

Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 65 m²

Agencija

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
130.000 €
2.708 €/m²

Čair

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 48 m²

Agencija

Kompletna ponuda