Dvosoban stan na prodaju, Tome Maksimovića, 220.000€, 66m²

220.000 €
3.333 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Namešteno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 536
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
Opis oglasa
Stan za prodaju Crveni krst
Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem nivou kuhinje - trpezarijsko dnevnog boravka sa terasom i kupatila a na dornjem nivou je velika spavaća soba sa WC-om i ugradnim plakarima celom dužinom (nisu u površini). Grejanje je centralno. Stan je klimatizovan. Zgrada je sa sređenim ulazom, liftom i interfonom. Stan ima pripadajući podrumski prostor površine oko 70m2, sa visinom plafona od 2m. Stan je uknjižen.
Agencijska provizija iznosi 2%