Četvorosoban stan na prodaju, Cara Dušana, 319.000€, 102m²

319.000 €
3.127 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, toalet, kuhinja, ostava, terase (2)
- Opremljenost: Namešteno - internet, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, šporet, rerna, ležaj, plakar, ugradni plakar, kancelarijski nameštaj
- Orijentacija ka: jug, istok
- Uknjiženo
- Kupovina direktno od vlasnika
- Javni parking van zone
- 1 lift
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide, video nadzor
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
- Autobuske linije: Linija 9, Linija 11
Opis oglasa
Na prodaju četvorosoban, potpuno namešten dupleks od 102 m² u ulici Cara Dušana, na 5. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Stan je bez kosina, sa punom visinom plafona na oba nivoa, dvostrano orijentisan (jug–istok), veoma svetao tokom cele godine i pažljivo, moderno uređen, sa kvalitetnim nameštajem i odličnim iskorišćenjem prostora, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prodaje se sa kompletnim nameštajem uključenim u cenu.
Raspored je funkcionalno podeljen na dnevnu i noćnu zonu:
Donji nivo: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (open space), kuhinjska ostava, toalet, balkon sa hladnom ostavom
Gornji nivo: tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik sa gardaroberom, balkon sa hladnom ostavom
Stan ima više praktičnih prostora za odlaganje (ostave i ugradni plakari), što je retkost u novijoj gradnji. Sobe su komotne, a prostor dobro organizovan za porodični život.
Zgrada je kvalitetna i uredno održavana. Lokacija je mirna i pogodna za porodicu, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica i svih potrebnih sadržaja.