Dvosoban stan na prodaju, Bogoslovija, 103.000€, 54m²

103.000 €
1.907 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - klima, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1424
- 1 parking mesto
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
Opis oglasa
Prodaje se renoviran dvosoban stan, površine 54m2, na četvrtom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je smeštena u mirnom delu grada, u samoj blizini Bogoslovije. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje u stanu je električno. Stan ima pripadajuću podrumsku prostoriju. Parking je dostupan oko same zgrade.
Stan je upisan u katastru nepokretnosti sa udelom svojine 1/1, i moguće je prometovati ga putem kredita.
Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove nekretnine ili želite da zakažete termin razgledanja možete nas kontaktirati na brojeve telefona 064... (prikaži broj telefona) i 062... (prikaži broj telefona) ili nas posetite na adresi Obrenovićeva bb TPC Kalča lamela A1/6.