Jednosoban stan na prodaju, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 159.000€, 36m²

159.000 €
4.417 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Održavano
- Opremljenost: klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 937
- 1 lift
Opis oglasa
U ponudi je funkcionalan jednosoban stan u jednoj od najtraženijih novobeogradskih lokacija, Blok 24, u zgradi od bele fasadne cigle. Stan je uknjižen na 33 m2, dok stvarnu površinu od oko 36 m2 čini i pripojena, zatvorena lođa, što prostoru daje dodatnu komociju i bolju iskoristivost.
Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Zgrada ima uređene prilaze i dovoljno prostora za parking u okolini.
Odličnog je rasporeda: sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Zbog svoje strukture i proširene kvadrature veoma je pogodan i za stanovanje i za izdavanje. Takođe je moguća adaptacija u jednoiposoban.
Lokacija je jedna od najboljih u ovom delu Novog Beograda, u blizini se nalaze Super Vero, škole, vrtići, banke, pošta, marketi, restorani, više linija gradskog prevoza i svi sadržaji koji omogućavaju udoban i praktičan život.
Agencijska provizija za kupca iznosi 2% od ugovorene kupoprodajne cene.
Kontakt
063... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park vojvode Petra Bojovića3 min
- Park Ćirila i Metodija5 min
- Park Mike Oklopa7 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća vojvode Petra Bojovića1 min