Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Pariske komune, 159.900€, 43m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Novi Beograd
  5. Blok 1 - Fontana
  6. Jednoiposoban stan

Beograd, Novi Beograd, Blok 1 - Fontana
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9472Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 648 €

159.900 €

3.719 € / m2

43 m²
1,5 sobe
5/8 spratova
O stanu
  • Centralno grejanje
  • Renovirano
  • Prostorije: kupatilo
  • Opremljenost: Prazno - interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

U ponudi je renoviran i kompletno namešten stan na atraktivnoj lokaciji.

Stan se nalazi na petom spratu od ukupno osam, u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom.

Svetao, funkcionalnog rasporeda.

Odlično povezan sa svim delovima grada linijama gradskog saobraćaja.

Idealan izbor kako za život tako i kao investicija.

Za preporuku!

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
525,08 mesečno (ukupno 6.300,92)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan za prodaju, uknjižen, Blok 1 - Fontana, 43 m2, na 5. spratu, ima lift. Stanje - Renovirano, Centralno, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Blok 1 - Fontana

3.719 € / m2
Beograd, Novi Beograd, Blok 1 - Fontana | 4zida.rs | 4zida.rs
3.160 € / m2
3.838 € / m2
4.516 € / m2

Oglasi ove agencije

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
156.390 €
2.607 €/m²

Mirijevo

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 60 m²

Agencija

Donji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
160.000 €
2.222 €/m²

Vukova

Donji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Barič, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
160.000 €
597 €/m²

Barič

Barič, Obrenovac opština, Beograd

3-etažna kuća • 268 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
160.000 €
1.818 €/m²

Banatska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 88 m²

Agencija

Boždarevac, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
160.000 €
320 €/m²

Boždarevac

Boždarevac, Barajevo opština, Beograd

4-etažna kuća • 500 m² • uknjiženo

Agencija

Boždarevac, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
157.000 €
314 €/m²

Boždarevac

Boždarevac, Barajevo opština, Beograd

poslovni prostor • 500 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
160.000 €
1.143 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Stara Pazova

kuća • 140 m² • uknjiženo

Agencija

Altina, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
163.200 €
1.943 €/m²

Dobanovački Put

Altina, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 84 m² • uknjiženo

Agencija

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
162.000 €
900 €/m²

Višnjička Banja

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

magacin • 180 m²

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
157.500 €
1.969 €/m²

Jajinci

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 80 m²

Agencija

Galenika, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
159.000 €
3.180 €/m²

Emilije Jakšić

Galenika, Zemun opština, Beograd

dvosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Saobraćajni fakultet, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
158.000 €
2.590 €/m²

Ljuba Vučkovića

Saobraćajni fakultet, Voždovac opština, Beograd

dvoiposoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
155.500 €
2.549 €/m²

Braće Jerković

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
159.850 €
3.552 €/m²

Lekino Brdo

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 45 m²

Agencija

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija | 4zida.rs
159.000 €
612 €/m²

Novi Slankamen

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

2-etažna kuća • 260 m² • uknjiženo

Agencija

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
155.400 €
4.856 €/m²

Hadžipopovac

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

jednosoban stan • 32 m²

Agencija

Karađorđev Trg, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
162.000 €
4.500 €/m²

Aleksandra Dubčeka

Karađorđev Trg, Zemun opština, Beograd

jednoiposoban stan • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
161.623 €
3.942 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m²

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
159.000 €
2.650 €/m²

Niška

Ledine, Surčin opština, Beograd

dvoiposoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Vranić, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
159.000 €
832 €/m²

Vranić

Vranić, Barajevo opština, Beograd

kuća • 191 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda