Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Zorana Đinđića, 226.000€, 62m²

226.000 €
3.645 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1308
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2.
Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje.
Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan u dvoiposoban po želji kupca.
Sastoji se od 51m2 grejne površine i prostrane lođe od 11m2 koju je moguće pripojiti stambenom prostoru ( delimično ili kompletno).
Uknjižen je, pogodan za kreditne kupce.
Kontakt 060... (prikaži broj telefona)
Broj u registru posrednika 1308
Agencijska provizija 2%
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Dečje igralište29 min
- Gradski park33 min
- Park Kalvarija39 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik palim u narodnoj revoluciji 1941/457 min
- Spomenik Žambilu Zambajevu9 min
- Spomenik Konfuciju9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Muzička škola Amadeus)8 min
- Srednja škola (Privatna srednja medicinska škola Školest)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Univerzum)6 min
- Fakultet (Alfa BK Univerzitet)13 min

- Bolnica (Bolnica za oftalmologiju Oculus)8 min
- Klinika (Poliklinika Medicor)2 min
- Teretana (Fitness centar Fitness World)4 min