Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.392 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Otona Župančiča | 4zida.rs
1
Logo agencije

Otona Župančiča

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

138.600 €

3.150 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Kovačeva | 4zida.rs
Kovačeva | 4zida.rs
Kovačeva | 4zida.rs
Kovačeva | 4zida.rs
Kovačeva | 4zida.rs
10
Logo agencije

Kovačeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

3.871 €/m²

31m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
13

Svetomira Nikolajevića

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

180.000 €

3.600 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Prvoboraca

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

115.000 €

3.026 €/m²

38m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Šilerova | 4zida.rs
Šilerova | 4zida.rs
Šilerova | 4zida.rs
Šilerova | 4zida.rs
Šilerova | 4zida.rs
14
Logo agencije

Šilerova

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

144.000 €

3.130 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
5
Logo agencije

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

114.471 €

2.289 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
8
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

97.727 €

2.384 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
11
Logo agencije

Borča

Palilula opština, Beograd

96.000 €

2.043 €/m²

47m² | 1.5 soba | 4/8 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
704 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1661 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
260 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
453 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Mihaila Milovanovića 64G

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

58.000 €

1.487 €/m²

39m² | 1 soba | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
5
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

91.818 €

2.295 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
9

Kanarevo Brdo

Rakovica opština, Beograd

73.500 €

2.722 €/m²

27m² | 0.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Učiteljska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

90.000 €

3.000 €/m²

30m² | 0.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
11

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

98.400 €

2.400 €/m²

41m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.500 €/m²

47m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Velje Miljkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

137.870 €

3.447 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Vladimira Pogačića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.000 €

2.660 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

138.400 €

3.954 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
23

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

105.000 €

2.917 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
Bajlonijeva Pijaca | 4zida.rs
5

Bajlonijeva Pijaca

Stari Grad opština, Beograd

85.000 €

2.576 €/m²

33m² | 2.5 sobe | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
16

Vase Pelagića

Senjak, Savski Venac, Beograd

199.500 €

4.534 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
29303132

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan