Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.419 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
10
Logo agencije

Braće Mihajlović Tripić

Batajnica, Zemun opština, Beograd

73.000 €

1.521 €/m²

48m² | 1 soba | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Venizelosova 29a | 4zida.rs
Venizelosova 29a | 4zida.rs
Venizelosova 29a | 4zida.rs
Venizelosova 29a | 4zida.rs
Venizelosova 29a | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
43

Venizelosova 29a

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

205.000 €

6.029 €/m²

34m² | 0.5 soba | 5/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
7
Logo agencije

Strahinjića Bana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

105.000 €

3.500 €/m²

30m² | 1 soba | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Milorada Dimitrijevića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

147.000 €

4.200 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
14

Durmitorska

Centar, Savski Venac, Beograd

205.000 €

4.271 €/m²

48m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kneževačka

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

122.000 €

2.837 €/m²

43m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

105.000 €

2.692 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
6

Blagoja Parovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

125.000 €

4.167 €/m²

30m² | 0.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 27.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
704 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1661 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
260 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
453 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
10
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

82.000 €

1.952 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Beogradska

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

124.000 €

4.769 €/m²

26m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
24
Logo agencije

Učitelja Miloša Jankovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

156.000 €

3.805 €/m²

41m² | 1.5 soba | 16/16 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Venizelosova bb | 4zida.rs
Venizelosova bb | 4zida.rs
Venizelosova bb | 4zida.rs
Venizelosova bb | 4zida.rs
Venizelosova bb | 4zida.rs
9
Logo agencije

Venizelosova bb

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

360.000 €

7.347 €/m²

49m² | 2 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Milovana Vidakovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.717 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
11
Logo agencije

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

61.000 €

2.652 €/m²

23m² | 1.5 soba | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
12
Logo agencije

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

4.524 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
17

Bogdana Žerajića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

166.000 €

4.743 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Stevana Filipovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

75.000 €

2.027 €/m²

37m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
7

Gospodara Vučića

Voždovac opština, Beograd

189.000 €

4.200 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Kneza Od Semberije | 4zida.rs
Kneza Od Semberije | 4zida.rs
Kneza Od Semberije | 4zida.rs
Kneza Od Semberije | 4zida.rs
Kneza Od Semberije | 4zida.rs
Premijum
15

Kneza Od Semberije

Kalenić, Vračar, Beograd

220.000 €

4.889 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
20212223

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan