Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.378 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Preševska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

141.839 €

3.733 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
10
Logo agencije

Hajduk Stankova

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

3.529 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
20

Ledine

Surčin opština, Beograd

99.000 €

3.000 €/m²

33m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
19

Gavrila Principa

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

170.000 €

5.313 €/m²

32m² | 0.5 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
renovirano
23
Logo agencije

Golsvordijeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

199.000 €

4.975 €/m²

40m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Koste Josipovića | 4zida.rs
Koste Josipovića | 4zida.rs
Koste Josipovića | 4zida.rs
Koste Josipovića | 4zida.rs
Koste Josipovića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Koste Josipovića

Krnjača, Palilula opština, Beograd

53.000 €

2.304 €/m²

23m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
7

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

90.000 €

1.875 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
17
Logo agencije

Kneževačka

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

122.000 €

2.837 €/m²

43m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
9

Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

139.000 €

4.484 €/m²

31m² | 1 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Jovana Deretića | 4zida.rs
Jovana Deretića | 4zida.rs
Jovana Deretića | 4zida.rs
Jovana Deretića | 4zida.rs
Jovana Deretića | 4zida.rs
21
Logo agencije

Jovana Deretića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

83.000 €

3.952 €/m²

21m² | 0.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
19

Ledine

Surčin opština, Beograd

115.000 €

2.614 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
20

Ledine

Surčin opština, Beograd

119.900 €

2.788 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Gavrila Principa

Savski Venac, Beograd

149.000 €

3.725 €/m²

40m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
15
Logo agencije

Ledinačka

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

162.000 €

4.263 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

146.800 €

3.191 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
19

Ledine

Surčin opština, Beograd

117.000 €

3.000 €/m²

39m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Vojvode Vlahovića Zvezdara

Zvezdara opština, Beograd

140.000 €

3.333 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

143.300 €

3.184 €/m²

45m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

107.100 €

3.245 €/m²

33m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
10

Dalmatinska

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

110.000 €

3.235 €/m²

34m² | 1.5 soba | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
14
15
16
17
Beograd
do 50 m²

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan