Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.415 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
6
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

85.000 €

2.833 €/m²

30m² | 1.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
6

Belokrajinska

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

4.286 €/m²

28m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
20

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

160.000 €

5.000 €/m²

32m² | 1 soba | 12/20 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
20

Žarkovo

Čukarica opština, Beograd

83.000 €

2.184 €/m²

38m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Olge Jovičić | 4zida.rs
Olge Jovičić | 4zida.rs
Olge Jovičić | 4zida.rs
Olge Jovičić | 4zida.rs
Olge Jovičić | 4zida.rs
6
Logo agencije

Olge Jovičić

Kotež, Palilula opština, Beograd

48.000 €

2.526 €/m²

19m² | 0.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
7
Logo agencije

Borča

Palilula opština, Beograd

42.000 €

1.680 €/m²

25m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
6
Logo agencije

Ladne Vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.866 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
9

Tovilište

Padinska Skela, Palilula opština, Beograd

52.000 €

1.130 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
13

Milovana Milovanovića

Savski Trg, Savski Venac, Beograd

130.000 €

3.714 €/m²

35m² | 1 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Muminovacka | 4zida.rs
Muminovacka | 4zida.rs
Muminovacka | 4zida.rs
Muminovacka | 4zida.rs
4
Logo agencije

Muminovacka

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

105.000 €

2.100 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
14
Logo agencije

Ledinačka

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

163.200 €

4.295 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
11
Logo agencije

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

186.743 €

4.343 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
Bežanijskih Ilegalaca | 4zida.rs
11
Logo agencije

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

152.209 €

4.349 €/m²

35m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Riječka | 4zida.rs
Riječka | 4zida.rs
Riječka | 4zida.rs
Riječka | 4zida.rs
Riječka | 4zida.rs
6
Logo agencije

Riječka

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

149.000 €

4.967 €/m²

30m² | 0.5 soba | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
Dostojevskog | 4zida.rs
6
Logo agencije

Dostojevskog

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

145.000 €

3.021 €/m²

48m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
7
Logo agencije

Maksima Gorkog

Kalenić, Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Ranka Tajsića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

143.000 €

3.667 €/m²

39m² | 1 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
5
Logo agencije

Majke Jevrosime

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

67.000 €

4.188 €/m²

16m² | 0.5 soba | nisko prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

175.000 €

3.646 €/m²

48m² | 2 sobe | 12/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
6

Šejkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

104.580 €

2.988 €/m²

35m² | 2 sobe | potkrovlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
12131415

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan