Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

411 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
8

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

140.000 €

4.516 €/m²

31m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kralja Milutina

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

69.000 €

2.226 €/m²

31m² | 1 soba | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
5

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

115.000 €

3.833 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gospodara Vučića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

5.000 €/m²

27m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

104.472 €

2.123 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Jove Ilića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

177.999 €

4.238 €/m²

42m² | 1 soba | 5/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Antona Aškerca

Cerak, Čukarica opština, Beograd

115.000 €

3.286 €/m²

35m² | 1 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
8
Logo agencije

Radiofar

Surčin opština, Beograd

49.598 €

1.908 €/m²

26m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Stevana Opacica | 4zida.rs
Stevana Opacica | 4zida.rs
Stevana Opacica | 4zida.rs
Stevana Opacica | 4zida.rs
Stevana Opacica | 4zida.rs
18

Stevana Opacica

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

112.000 €

2.872 €/m²

39m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
15
Logo agencije

Gavrila Principa

Centar, Savski Venac, Beograd

172.400 €

5.388 €/m²

32m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Voždovac opština | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
5
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

99.000 €

3.000 €/m²

33m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Srpskog Husarskog Puka 53 | 4zida.rs
Srpskog Husarskog Puka 53 | 4zida.rs
Srpskog Husarskog Puka 53 | 4zida.rs
Srpskog Husarskog Puka 53 | 4zida.rs
Srpskog Husarskog Puka 53 | 4zida.rs
10

Srpskog Husarskog Puka 53

Padinska Skela, Palilula opština, Beograd

64.000 €

1.488 €/m²

43m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
6
Logo agencije

Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

168.300 €

4.208 €/m²

40m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
6
Logo agencije

Admirala Geprata

Centar, Savski Venac, Beograd

99.999 €

3.333 €/m²

30m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Cerska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

103.000 €

4.478 €/m²

23m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 5/6 spratova
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 4/6 spratova
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

140.000 €

4.667 €/m²

30m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
11

Pabla Nerude

Karaburma, Palilula opština, Beograd

114.500 €

2.544 €/m²

45m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

120.000 €

3.529 €/m²

34m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
20

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

160.000 €

5.000 €/m²

32m² | 1 soba | 12/20 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
7
Logo agencije

Borča

Palilula opština, Beograd

42.000 €

1.680 €/m²

25m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
13

Milovana Milovanovića

Savski Trg, Savski Venac, Beograd

130.000 €

3.714 €/m²

35m² | 1 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Jednosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba