Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

411 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
13
Logo agencije

Karađorđeva

Centar, Savski Venac, Beograd

164.000 €

4.556 €/m²

36m² | 1 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 01.05.2026.
Savamala | 4zida.rs
Savamala | 4zida.rs
Savamala | 4zida.rs
Savamala | 4zida.rs
Savamala | 4zida.rs
9

Savamala

Stari Grad opština, Beograd

164.000 €

4.556 €/m²

36m² | 1 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
5

Dalmatinska

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

157.000 €

5.233 €/m²

30m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
9
Logo agencije

Ilije Garašanina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

122.000 €

4.067 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
4
Logo agencije

Karađorđeva

Savski Trg, Savski Venac, Beograd

164.000 €

4.556 €/m²

36m² | 1 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 29.04.2026.
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
Antifašističke borbe | 4zida.rs
20

Antifašističke borbe

Blok 22, Novi Beograd, Beograd

228.888 €

4.769 €/m²

48m² | 1 soba | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
12
Logo agencije

Ilije Garašanina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

122.000 €

4.067 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
7

Beograd na vodi

Savski Venac, Beograd

189.888 €

5.585 €/m²

34m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 25.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
Cara Nikolaja II | 4zida.rs
8

Cara Nikolaja II

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

139.000 €

4.212 €/m²

33m² | 1 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Rastka Petrovića

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd

75.000 €

3.000 €/m²

25m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Ristin Potok 4g | 4zida.rs
Ristin Potok 4g | 4zida.rs
Ristin Potok 4g | 4zida.rs
Ristin Potok 4g | 4zida.rs
Ristin Potok 4g | 4zida.rs
6

Ristin Potok 4g

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

69.000 €

2.300 €/m²

30m² | 1 soba | 1/3 sprata
Investitor • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
Sergeja Jesenjina | 4zida.rs
Sergeja Jesenjina | 4zida.rs
Sergeja Jesenjina | 4zida.rs
Sergeja Jesenjina | 4zida.rs
Sergeja Jesenjina | 4zida.rs
20

Sergeja Jesenjina

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

35.000 €

1.400 €/m²

25m² | 1 soba | nisko prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
Slavija | 4zida.rs
17
Logo agencije

Slavija

Vračar, Beograd

149.000 €

4.257 €/m²

35m² | 1 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
9
Logo agencije

Ilije Garašanina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

122.000 €

4.067 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
9

Ilije Garašanina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

122.000 €

4.067 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
7
Logo agencije

Ilije Garašanina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

122.000 €

4.067 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
13
Logo agencije

Mrakovička

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

83.000 €

2.964 €/m²

28m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
1
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 1 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
19

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

198.000 €

6.387 €/m²

31m² | 1 soba | 14/20 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
11

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

208.000 €

6.303 €/m²

33m² | 1 soba | prizemlje/20 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
15161718

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan