Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

678 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Roze Luksemburg

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

88.000 €

2.839 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25
Logo agencije

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.619 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Dvoržakova

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

2.357 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

95.500 €

2.449 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

52.527 €

1.683 €/m²

31m² | 1.5 soba
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

60.521 €

1.683 €/m²

35m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Zaplanjska

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

3.750 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Svetozara Gligorića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Glasinačka

Šumice, Voždovac opština, Beograd

152.000 €

4.000 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Vladetina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

111.000 €

3.700 €/m²

30m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Podmorničara Đorđa Mitrovića 18

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.525 €

2.500 €/m²

44m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Novogradnja
3

Lux novogradnja Palilula - Stara Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

180.480 €

4.000 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Novogradnja
3

Lux novogradnja Palilula - Stara Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

150.035 €

3.700 €/m²

40m² | 1 soba | 2/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Podmorničara Đorđa Mitrovića 18

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

101.808 €

2.400 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Trajka Stamenkovića | 4zida.rs
Trajka Stamenkovića | 4zida.rs
Trajka Stamenkovića | 4zida.rs
Trajka Stamenkovića | 4zida.rs
Trajka Stamenkovića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Trajka Stamenkovića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

197.800 €

4.600 €/m²

43m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Valtrovićeva | 4zida.rs
Valtrovićeva | 4zida.rs
Valtrovićeva | 4zida.rs
Valtrovićeva | 4zida.rs
Valtrovićeva | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Valtrovićeva

Ledine, Novi Beograd, Beograd

115.000 €

3.594 €/m²

32m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Dobračina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

175.000 €

5.645 €/m²

31m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Čingrijina

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

162.480 €

3.963 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Jove Ilića 43 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeno porodični objekat “Charm Residences” na Voždovcu, u Ulici Jove Ilića.

Voždovac opština, Beograd

177.999 €

4.265 €/m²

41m² | 1 soba | 5/5 spratova
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

137.000 €

4.029 €/m²

34m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Vidikovački Venac 75 | 4zida.rs
Vidikovački Venac 75 | 4zida.rs
Vidikovački Venac 75 | 4zida.rs
Vidikovački Venac 75 | 4zida.rs
Vidikovački Venac 75 | 4zida.rs
Top
20

Vidikovački Venac 75

Vidikovački venac, Rakovica opština, Beograd

130.000 €

3.514 €/m²

37m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Top
15

Bulevar Jna 2V

Banjica, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

4.516 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Majora Omera Mehića

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Top
13

Pekarska 1

Ledine, Novi Beograd, Beograd

100.000 €

2.703 €/m²

37m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Vojvode Vlahovića Zvezdara

Zvezdara opština, Beograd

125.345 €

2.915 €/m²

43m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Jednoiposoban stan