Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

677 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
10

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

119.900 €

2.551 €/m²

47m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Milorada Dimitrijevića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

147.000 €

4.200 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Mate Milošević | 4zida.rs
Mate Milošević | 4zida.rs
Mate Milošević | 4zida.rs
Mate Milošević | 4zida.rs
Mate Milošević | 4zida.rs
10

Mate Milošević

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

145.000 €

3.625 €/m²

40m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
7

Pirotska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

4.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
8

Pop Lukina

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

238.000 €

4.760 €/m²

50m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

105.000 €

2.692 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
Pop Lukina | 4zida.rs
10
Logo agencije

Pop Lukina

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

238.000 €

5.064 €/m²

47m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
24
Logo agencije

Učitelja Miloša Jankovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

156.000 €

3.805 €/m²

41m² | 1.5 soba | 16/16 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
704 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1661 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
260 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
453 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Milovana Vidakovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.717 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
13

Časlava Veljića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

132.600 €

2.821 €/m²

47m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
12
Logo agencije

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

4.524 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
17

Bogdana Žerajića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

166.000 €

4.743 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
13

Homoljska

Karaburma, Palilula opština, Beograd

145.000 €

3.222 €/m²

45m² | 1.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 27.04.2026.
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Pirotska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

4.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Mileve Marić Ajnštajn | 4zida.rs
Mileve Marić Ajnštajn | 4zida.rs
Mileve Marić Ajnštajn | 4zida.rs
Mileve Marić Ajnštajn | 4zida.rs
Mileve Marić Ajnštajn | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mileve Marić Ajnštajn

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

173.000 €

4.023 €/m²

43m² | 1.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Ivana Mičurina

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.529 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vladana Desnice

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

87.300 €

2.359 €/m²

37m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Pirotska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

4.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Trg Nikole Pašića | 4zida.rs
Trg Nikole Pašića | 4zida.rs
Trg Nikole Pašića | 4zida.rs
Trg Nikole Pašića | 4zida.rs
Trg Nikole Pašića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Trg Nikole Pašića

Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

6.977 €/m²

43m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 26.04.2026.
Ristin potok | 4zida.rs
1
Logo agencije

Ristin potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

98.670 €

2.530 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
21222324

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan