Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

678 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
15
Logo agencije

Ledinačka

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

162.000 €

4.263 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

146.800 €

3.191 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Vojvode Vlahovića Zvezdara

Zvezdara opština, Beograd

140.000 €

3.333 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 04.05.2026.
Mis Irbijeve 65 | 4zida.rs
Mis Irbijeve 65 | 4zida.rs
Mis Irbijeve 65 | 4zida.rs
Mis Irbijeve 65 | 4zida.rs
Mis Irbijeve 65 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Mis Irbijeve 65

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

155.000 €

3.523 €/m²

44m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

143.300 €

3.184 €/m²

45m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

107.100 €

3.245 €/m²

33m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Cerak | 4zida.rs
1

Cerak

Čukarica opština, Beograd

109.990 €

2.558 €/m²

43m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
10

Dalmatinska

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

110.000 €

3.235 €/m²

34m² | 1.5 soba | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
704 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1661 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
260 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
453 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
7
Logo agencije

Grčića Milenka

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

155.000 €

3.444 €/m²

45m² | 1.5 soba | 16/20 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
26

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

170.000 €

5.152 €/m²

33m² | 1.5 soba | 3/21 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
11
Logo agencije

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

61.000 €

2.652 €/m²

23m² | 1.5 soba | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
10
Logo agencije

Grge Andrijanovića 7. deo

Krnjača, Palilula opština, Beograd

84.000 €

2.545 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Banatska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

175.000 €

3.804 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
7

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

112.225 €

2.551 €/m²

44m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija
Ažurirano 03.05.2026.
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
12
Logo agencije

Palmira Toljatija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

95.000 €

2.794 €/m²

34m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Banatska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

175.000 €

3.804 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
6
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

3.714 €/m²

35m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

153.500 €

4.264 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
10

27. marta

Poštanska Štedionica, Palilula opština, Beograd

155.000 €

4.429 €/m²

35m² | 1.5 soba | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
15

Cara Dušana

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

170.000 €

5.152 €/m²

33m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
17181920

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Jednoiposoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan