Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Garsonjera

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

217 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
11

Beogradska

Centar, Zemun opština, Beograd

124.000 €

4.769 €/m²

26m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Karadjordjeva | 4zida.rs
Karadjordjeva | 4zida.rs
Karadjordjeva | 4zida.rs
Karadjordjeva | 4zida.rs
Karadjordjeva | 4zida.rs
11

Karadjordjeva

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

192.888 €

5.511 €/m²

35m² | 0.5 soba | 6. sprat
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
19

Gavrila Principa

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

170.000 €

5.313 €/m²

32m² | 0.5 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Koste Josipovića | 4zida.rs
Koste Josipovića | 4zida.rs
Koste Josipovića | 4zida.rs
Koste Josipovića | 4zida.rs
Koste Josipovića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Koste Josipovića

Krnjača, Palilula opština, Beograd

53.000 €

2.304 €/m²

23m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Jovana Deretića | 4zida.rs
Jovana Deretića | 4zida.rs
Jovana Deretića | 4zida.rs
Jovana Deretića | 4zida.rs
Jovana Deretića | 4zida.rs
21
Logo agencije

Jovana Deretića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

83.000 €

3.952 €/m²

21m² | 0.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
9
Logo agencije

Omladinskih brigada

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

225.000 €

5.921 €/m²

38m² | 0.5 soba | 10/40 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
5

Pavla Savica

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

68.000 €

2.720 €/m²

25m² | 0.5 soba
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.
Veljka Ramadanovića | 4zida.rs
Veljka Ramadanovića | 4zida.rs
Veljka Ramadanovića | 4zida.rs
Veljka Ramadanovića | 4zida.rs
Veljka Ramadanovića | 4zida.rs
6

Veljka Ramadanovića

Vidikovačka Padina, Rakovica opština, Beograd

80.000 €

3.478 €/m²

23m² | 0.5 soba
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Učiteljska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

90.000 €

3.000 €/m²

30m² | 0.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
12
Logo agencije

Radnih akcija

Železnik, Čukarica opština, Beograd

47.900 €

2.994 €/m²

16m² | 0.5 soba | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Cerska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

103.000 €

4.478 €/m²

23m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kralja Milana

Andrićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

6.304 €/m²

23m² | 0.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
4

Ugrinovački put

Altina, Zemun opština, Beograd

56.000 €

1.867 €/m²

30m² | 0.5 soba | 5/6 spratova
Agencija
Ažurirano 03.05.2026.
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
5

Borča

Palilula opština, Beograd

62.000 €

2.138 €/m²

29m² | 0.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 02.05.2026.
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Ivana Milutinovića

Borča, Palilula opština, Beograd

39.000 €

1.773 €/m²

22m² | 0.5 soba
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Diznijeva | 4zida.rs
Diznijeva | 4zida.rs
Diznijeva | 4zida.rs
Diznijeva | 4zida.rs
Diznijeva | 4zida.rs
10
Logo agencije

Diznijeva

Borča, Palilula opština, Beograd

51.000 €

2.040 €/m²

25m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
13
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

62.000 €

1.938 €/m²

32m² | 0.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Botanička Bašta | 4zida.rs
Botanička Bašta | 4zida.rs
Botanička Bašta | 4zida.rs
Botanička Bašta | 4zida.rs
Botanička Bašta | 4zida.rs
7
Logo agencije

Botanička Bašta

Palilula opština, Beograd

116.000 €

5.043 €/m²

23m² | 0.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kralja Petra

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

159.000 €

6.360 €/m²

25m² | 0.5 soba | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Ćalije, Palilula opština, Beograd

95.000 €

4.524 €/m²

21m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan