Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

804 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

3.372 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Paje Jovanovića | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Paje Jovanovića

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

130.000 €

3.171 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

120.000 €

2.500 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Jove Ilića

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

177.999 €

4.341 €/m²

41m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

111.432 €

2.400 €/m²

46m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

99.576 €

2.400 €/m²

41m² | 0.5 soba | 2/4 sprata
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

159.850 €

3.475 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Top
14

Golsvordijeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

199.000 €

4.975 €/m²

40m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 28.04.2026.
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Top
8

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

139.000 €

3.089 €/m²

45m² | 2 sobe
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Lion

Zvezdara opština, Beograd

147.000 €

3.341 €/m²

44m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
1

Kralja Petra Prvog

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

105.600 €

2.200 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Beranska | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Voždovac, Banjica

Voždovac opština, Beograd

108.837 €

2.864 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Beranska | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Voždovac, Banjica

Voždovac opština, Beograd

142.100 €

2.900 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
13
Logo agencije

Medaković 3

Voždovac opština, Beograd

145.000 €

3.222 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Palisadska drugi deo | 4zida.rs
Palisadska drugi deo | 4zida.rs
Palisadska drugi deo | 4zida.rs
Palisadska drugi deo | 4zida.rs
Palisadska drugi deo | 4zida.rs
20
Logo agencije

Palisadska drugi deo

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

71.000 €

1.868 €/m²

38m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
7
Logo agencije

Torlačka

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

144.990 €

3.085 €/m²

47m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Đure Jakšića

Bečmen, Surčin opština, Beograd

62.500 €

1.736 €/m²

36m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Mirka Milojkovica | 4zida.rs
Mirka Milojkovica | 4zida.rs
2
Logo agencije

Mirka Milojkovica

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

145.000 €

3.152 €/m²

46m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.500 €

3.393 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

101.000 €

2.504 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Stojana Matića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

122.000 €

2.440 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

133.000 €

3.023 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
9

Maksima Gorkog

Kalenić, Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Stara Bežanija | 4zida.rs
1
Logo agencije

Stara Bežanija

Novi Beograd, Beograd

169.767 €

3.948 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Odžačarska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

88.000 €

1.760 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Miodraga Petrovića Čkalje | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje | 4zida.rs
13
Logo agencije

Miodraga Petrovića Čkalje

Ledine, Surčin opština, Beograd

117.000 €

2.659 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba