Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

804 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Beranska | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Beranska

Voždovac opština, Beograd

142.100 €

2.900 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Vračar | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Vračar

Beograd

267.022 €

5.445 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Ljube Tadića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

142.000 €

3.156 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Prvoboraca

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

115.000 €

3.026 €/m²

38m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

154.350 €

3.150 €/m²

49m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Ustanička

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

146.800 €

3.580 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

175.000 €

3.646 €/m²

48m² | 2 sobe | 12/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Steve Žigona | 4zida.rs
Steve Žigona | 4zida.rs
Steve Žigona | 4zida.rs
Steve Žigona | 4zida.rs
Steve Žigona | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Steve Žigona

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

137.000 €

2.854 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Veljka Milićevića | 4zida.rs
Veljka Milićevića | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Veljka Milićevića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

189.294 €

4.207 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Terazije

Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

4.833 €/m²

30m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, novogradnja

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

90.920 €

2.245 €/m²

40m² | 1 soba | 2/4 sprata
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

193.000 €

3.939 €/m²

49m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 13.05.2026.
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Braće Mihajlović Tripić

Batajnica, Zemun opština, Beograd

112.700 €

2.300 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Zvezdarska Šuma

Zvezdara opština, Beograd

130.118 €

3.253 €/m²

40m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

147.057 €

3.268 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Kralja Radoslava

Batajnica, Zemun opština, Beograd

94.500 €

2.700 €/m²

35m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Gornji Grad

Zemun opština, Beograd

124.200 €

2.700 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

165.165 €

3.514 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

207.500 €

4.150 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Vojvode Vlahovića Voždovac

Voždovac opština, Beograd

124.900 €

3.123 €/m²

40m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
J N A | 4zida.rs
J N A | 4zida.rs
J N A | 4zida.rs
J N A | 4zida.rs
J N A | 4zida.rs
Top
12

J N A

Borča, Palilula opština, Beograd

85.000 €

1.735 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

101.375 €

2.473 €/m²

41m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan