Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

802 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Milice Šuvaković | 4zida.rs
Milice Šuvaković | 4zida.rs
Milice Šuvaković | 4zida.rs
Milice Šuvaković | 4zida.rs
Milice Šuvaković | 4zida.rs
11
Logo agencije

Milice Šuvaković

Galenika, Zemun opština, Beograd

138.000 €

2.816 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 18.04.2026.
DEČJA | 4zida.rs
DEČJA | 4zida.rs
DEČJA | 4zida.rs
DEČJA | 4zida.rs
DEČJA | 4zida.rs
12

DEČJA

Višnjica, Palilula opština, Beograd

88.000 €

2.095 €/m²

42m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija
Ažurirano 18.04.2026.
▾Reklama▾
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
10

Dositejeva

Trg Republike, Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

6.000 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 18.04.2026.
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
16

Vase Pelagića

Senjak, Savski Venac, Beograd

199.500 €

4.534 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
14

Ledine

Novi Beograd, Beograd

110.500 €

2.511 €/m²

44m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Ledine

Novi Beograd, Beograd

120.978 €

2.630 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Ledine

Novi Beograd, Beograd

126.672 €

2.639 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
12

Ledine

Novi Beograd, Beograd

122.000 €

2.542 €/m²

48m² | 2 sobe | suteren
Agencija • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
704 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1661 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
260 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
453 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
6
Logo agencije

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

102.944 €

2.288 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 18.04.2026.
Salvadora Aljendea | 4zida.rs
Salvadora Aljendea | 4zida.rs
Salvadora Aljendea | 4zida.rs
Salvadora Aljendea | 4zida.rs
Salvadora Aljendea | 4zida.rs
16
Logo agencije

Salvadora Aljendea

Karaburma, Palilula opština, Beograd

100.000 €

2.326 €/m²

43m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Tavan
Ažurirano 18.04.2026.
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
5

Bore Stankovića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

110.000 €

2.292 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Senjanina Ive | 4zida.rs
Senjanina Ive | 4zida.rs
Senjanina Ive | 4zida.rs
Senjanina Ive | 4zida.rs
Senjanina Ive | 4zida.rs
15
Logo agencije

Senjanina Ive

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

240.000 €

6.486 €/m²

37m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
▾Reklama▾
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Dositejeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

6.000 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 18.04.2026.
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Stojana Matića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

122.000 €

2.440 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 18.04.2026.
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 2, Novi Beograd, Beograd

214.000 €

4.977 €/m²

43m² | 2 sobe | 2/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
19

Stojana Matića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

132.000 €

2.640 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Karađorđeva

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

160.000 €

3.902 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
4
Logo agencije

Braće Mihajlović Tripić

Batajnica, Zemun opština, Beograd

108.560 €

2.310 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

88.800 €

2.018 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Andrije Habuša | 4zida.rs
Andrije Habuša | 4zida.rs
Andrije Habuša | 4zida.rs
Andrije Habuša | 4zida.rs
Andrije Habuša | 4zida.rs
10
Logo agencije

Andrije Habuša

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

105.000 €

2.333 €/m²

45m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
38
39
40
41
Beograd
do 50 m²
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan