Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

799 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Svetozara Markovića

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

185.000 €

4.205 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Paje Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Paje Jovanovića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

129.900 €

3.021 €/m²

43m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

100.904 €

2.587 €/m²

39m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Pere Todorovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

165.000 €

3.837 €/m²

43m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

104.472 €

2.123 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Mutapova

Kalenić, Vračar, Beograd

225.000 €

4.891 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Veljka Milićevića 12 | 4zida.rs
Veljka Milićevića 12 | 4zida.rs
Veljka Milićevića 12 | 4zida.rs
Veljka Milićevića 12 | 4zida.rs
Veljka Milićevića 12 | 4zida.rs
Premijum
24

Veljka Milićevića 12

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

184.800 €

4.200 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Investitor • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Nedeljka Čabrinovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

199.800 €

3.996 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Saobraćajni fakultet | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Saobraćajni fakultet

Voždovac opština, Beograd

180.000 €

4.000 €/m²

45m² | 2 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Makenzijeva

Slavija, Vračar, Beograd

185.000 €

4.111 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Voždovac opština | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Maršala Tita

Višnjica, Palilula opština, Beograd

110.000 €

2.444 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Koste Jovanovića | 4zida.rs
Koste Jovanovića | 4zida.rs
Koste Jovanovića | 4zida.rs
Koste Jovanovića | 4zida.rs
Koste Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Koste Jovanovića

Centar, Voždovac opština, Beograd

199.000 €

3.980 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Cankareva | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Cankareva

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

177.000 €

3.688 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

152.600 €

3.391 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Čubura

Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 5/6 spratova
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 4/6 spratova
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Karaburma

Palilula opština, Beograd

141.820 €

3.223 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

135.000 €

3.068 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

138.000 €

3.000 €/m²

46m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Medaković | 4zida.rs
Medaković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Medaković

Voždovac opština, Beograd

140.420 €

2.808 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.927 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Slanački Put

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

160.000 €

3.478 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan