Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

5 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
9

Tovilište

Padinska Skela, Palilula opština, Beograd

52.000 €

1.130 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
Tovilište | 4zida.rs
14
Logo agencije

Tovilište

Padinska Skela, Palilula opština, Beograd

52.000 €

1.083 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Rudovci | 4zida.rs
Rudovci | 4zida.rs
Rudovci | 4zida.rs
Rudovci | 4zida.rs
Rudovci | 4zida.rs
7

Rudovci

Lazarevac opština, Beograd

40.000 €

930 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Naselje Termoelektrane | 4zida.rs
Naselje Termoelektrane | 4zida.rs
Naselje Termoelektrane | 4zida.rs
Naselje Termoelektrane | 4zida.rs
Naselje Termoelektrane | 4zida.rs
14
Logo agencije

Naselje Termoelektrane

Veliki Crljeni, Lazarevac opština, Beograd

44.000 €

1.000 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Jabučki rit | 4zida.rs
Jabučki rit | 4zida.rs
Jabučki rit | 4zida.rs
Jabučki rit | 4zida.rs
Jabučki rit | 4zida.rs
11

Jabučki rit

Jabučki Rit, Palilula opština, Beograd

48.000 €

960 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Dvosoban stan