Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

147 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
7
Logo agencije

Puškinova

Ledine, Novi Beograd, Beograd

117.500 €

2.350 €/m²

50m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
Sretena Mladenovica Mike | 4zida.rs
8
Logo agencije

Sretena Mladenovica Mike

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

110.000 €

2.245 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
14

Matice srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

129.900 €

2.764 €/m²

47m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
14

Savska

Centar, Savski Venac, Beograd

99.990 €

2.325 €/m²

43m² | 2.5 sobe | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Vračar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Cara Nikolaja II

Beograd

267.022 €

5.445 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
6

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

99.990 €

2.325 €/m²

43m² | 2.5 sobe | prizemlje/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Dragoslava Srejovica

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

3.587 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
20

Mokroluška

Medaković, Voždovac opština, Beograd

159.000 €

4.676 €/m²

34m² | 2.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
1
Logo agencije

Franje Kluza

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

104.472 €

2.123 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 19.03.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Franje Kluza | 4zida.rs
1
Logo agencije

Franje Kluza

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

104.472 €

2.123 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 19.03.2026.
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

49m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Franje Kluza | 4zida.rs
1
Logo agencije

Franje Kluza

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

103.538 €

2.123 €/m²

48m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 19.03.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
1
Logo agencije

Franje Kluza

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

103.538 €

2.123 €/m²

48m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 19.03.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
1
Logo agencije

Franje Kluza

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

103.538 €

2.123 €/m²

48m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 19.03.2026.
▾Reklama▾
Đerdapska | 4zida.rs
Đerdapska | 4zida.rs
Đerdapska | 4zida.rs
Đerdapska | 4zida.rs
Đerdapska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Đerdapska

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

195.000 €

4.432 €/m²

44m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Vračar | 4zida.rs
Vračar | 4zida.rs
Vračar | 4zida.rs
Vračar | 4zida.rs
Vračar | 4zida.rs
9
Logo agencije

Vračar

Beograd

119.999 €

2.727 €/m²

44m² | 2.5 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
7
Logo agencije

Teodora Mirijevskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

115.377 €

2.455 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Slanački put | 4zida.rs
Slanački put | 4zida.rs
Slanački put | 4zida.rs
Slanački put | 4zida.rs
Slanački put | 4zida.rs
8

Slanački put

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

91.000 €

2.068 €/m²

44m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Kosovska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

167.000 €

3.711 €/m²

45m² | 2.5 sobe | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

94.570 €

1.930 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Emilije Jakšić | 4zida.rs
Emilije Jakšić | 4zida.rs
Emilije Jakšić | 4zida.rs
Emilije Jakšić | 4zida.rs
Emilije Jakšić | 4zida.rs
11
Logo agencije

Emilije Jakšić

Galenika, Zemun opština, Beograd

90.000 €

1.915 €/m²

47m² | 2.5 sobe | nisko prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
14

Omladinska

VMA, Savski Venac, Beograd

185.000 €

4.111 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Dvoiposoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba