Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 100.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

727 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
10

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

90.780 €

2.328 €/m²

39m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
10

Medaković 3

Voždovac opština, Beograd

90.760 €

2.327 €/m²

39m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
10

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

95.150 €

2.321 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
10

Veliki Mokri Lug

Zvezdara opština, Beograd

97.300 €

2.317 €/m²

42m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
10

Nemanjina

Centar, Zemun opština, Beograd

96.000 €

2.909 €/m²

33m² | 1.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
Odžačarska | 4zida.rs
19
Logo agencije

Odžačarska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

88.000 €

1.760 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
4
Logo agencije

Gočka

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

58.000 €

2.522 €/m²

23m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
Dobanovački put | 4zida.rs
8
Logo agencije

Dobanovački put

Altina, Zemun opština, Beograd

100.000 €

2.174 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 30.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zabranska

Leštane, Grocka opština, Beograd

90.000 €

1.800 €/m²

50m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
3

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

83.660 €

2.040 €/m²

41m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
13

Petra Lubarde

Julino Brdo, Čukarica opština, Beograd

97.000 €

2.310 €/m²

42m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
9

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

92.500 €

1.850 €/m²

50m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
4

Bahtijara Vagabzade 70

VMA, Savski Venac, Beograd

50.000 €

1.000 €/m²

50m² | 1 soba | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Ćalije, Palilula opština, Beograd

95.000 €

4.524 €/m²

21m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 30.04.2026.
Ristin potok | 4zida.rs
Ristin potok | 4zida.rs
2

Ristin potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

68.747 €

2.371 €/m²

29m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Ristin potok | 4zida.rs
Ristin potok | 4zida.rs
2

Ristin potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

68.747 €

2.371 €/m²

29m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Ristin potok | 4zida.rs
Ristin potok | 4zida.rs
2

Ristin potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

72.105 €

2.326 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Ristin potok | 4zida.rs
Ristin potok | 4zida.rs
2

Ristin potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

67.827 €

2.339 €/m²

29m² | 1 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
8

BRANKA MILJKOVICA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

78.000 €

1.733 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
8
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

57.000 €

1.900 €/m²

30m² | 1 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
15161718

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
do 100.000 €

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan