Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Troiposoban stan na prodaju, Dorćol, 550.000€, 116m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Stari Grad opština
  5. Dorćol
  6. Troiposoban stan

Troiposoban stan na prodaju, Dorćol, 550.000€, 116m²

Beograd, Stari Grad opština, Dorćol
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-488Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 2.229 €

550.000 €

4.741 € / m2

116 m²
3,5 sobe
1/5 spratova
Dorćol luksuzno renoviran stan 118m2
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Renovirano
  • Prostorije: kuhinja, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift
  • Kanalizacija
  • Zgrada poseduje: lođa, video nadzor
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na svega nekoliko minuta hoda od Skadarlije, Bajloni pijace i najlepših dorćolskih restorana i kafića, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan i potpuno renoviran stan koji predstavlja pravu retkost na tržištu.

Stan odiše elegancijom, toplinom i sofisticiranim stilom života. Visina plafona od 2.8m, pažljivo projektovana rasveta, veliki otvoreni prostori i vrhunski materijali stvaraju osećaj luksuza koji se retko sreće u stanovima u centru grada.

Prodaje se kompletno namešten, sa dizajnerskim nameštajem i premium tehnikom, potpuno spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja.

⸻

Enterijer i oprema

Svaki detalj stana pažljivo je biran i rađen bez kompromisa:

• Podno grejanje putem toplotne pumpe u kombinaciji sa fan-coil radijatorima za grejanje i hlađenje
• Spušteni plafoni sa modernom ambijentalnom i magnetnom rasvetom
• Dizajnerski enterijer i luksuzna završna obrada
• Mimco ugaona garnitura