Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Aranj Janoša, 215.000€, 60m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Adamovićevo Naselje
  5. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Aranj Janoša, 215.000€, 60m²

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 871 €

215.000 €

3.583 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.896 €
60 m²
3 sobe
6/6 spratova

Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.

Prodaja direktno od vlasnika, skroz opremljen stan, novo, odmah useljivo
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Novo
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, ventilacija, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, zamrzivač, mikrotalasna rerna, šporet, rerna, ležaj, plakar
  • Orijentacija ka: istok
  • Pogled na: dvorište
  • Uknjiženo
  • Hitna prodaja
  • Kupovina direktno od vlasnika
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
  • Javni parking van zone
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2022.
  • Zgrada poseduje: dvorište, alarm, ventilacija, video nadzor
Telekomunikacije
  • Tip interneta: optički
  • 1 telefonska linija
Javni prevoz
  • Autobuske linije: Linija 7, 9, 11, 12, 13

Opis oglasa

Prodaja direktno od vlasnika

🏡 Na prodaju kompletno opremljen stan u ulici Aranj Janoša – odmah useljiv!

Prodaje se moderan i funkcionalan stan u zgradi iz 2022. godine, na 6. spratu zgrade sa liftom. Stan je uknjižen, vlasništvo 1/1 i bez dodatnih ulaganja.

📐 Površina: 60 m²

🛏 Raspored:

• dve spavaće sobe

• dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom

• hodnik

• kupatilo

• terasa

🌿 Stan gleda u dvorište, što pruža mir i tišinu bez gradske buke.

🚗 Uz stan dolazi i parking mesto na -2 nivou garaže.