Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Lokal na prodaju, Dragoslava Srejovića, 95.000€, 43m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Beograd
  4. Palilula opština
  5. Karaburma
  6. Lokal

Lokal na prodaju, Dragoslava Srejovića, 95.000€, 43m²

Beograd, Palilula opština, Karaburma
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-5875Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 385 €

95.000 €

2.209 € / m2

Lokal
43 m²
Prizemlje/10 spratova
IDEALNA INVESTICIJA na odličnoj lokaciji, 43m2
O poslovnom prostoru
  • Grejanje na gas
  • Renovirano
  • Prostorije: kupatilo
  • Opremljenost: Prazno - internet
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1097
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

  • U prilici smo da ponudimo** prostor koji je odličan kao investicija, na Karaburmi**.
  • U prelepom, zelenom okruženju, u gusto naseljenom delu, na potezu Dragoslava Srejovića i Drage Ljočić.
  • Uvek funkcionisao kao poslovni prostor i idealno je da se kao takav koristi ili izdaje.
  • Takođe se može adaptirati i u stambeni prostor.
  • Sastoji se od dve potpuno odvojene prostorije, kuhinje i kupatila.
  • Svetao, dvostrano orijentisan.
  • Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, ulaz sa ulice.
  • Uknjižen na 38m2.
  • Grejanje na gas.
  • Idealno rešenje za kupce koji traže nekretninu koja će im donositi siguran prihod.
  • Vredi pogledati.
  • Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti