Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Poslovna zgrada na prodaju, Zore Avakumović, 295.000€, 922m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Stara Pazova
  4. Golubinci
  5. Poslovna zgrada

Golubinci, Okolne lokacije, Stara Pazova
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3356Oglas ažuriran: 29.04.2026.
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
Poslovna zgrada | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.196 €

295.000 €

320 € / m2

Poslovna zgrada
922 m²
Poslovno stambeni objekat, kuća, hala
O poslovnom prostoru
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatila (4), toaleti (2), terasa
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 591
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 3 parking mesta

Opis oglasa

Nekretnina u Golubincima, Stara Pazova, koja se nalazi u Sremskom okrugu, nudi svestran prostor idealan za razne namene. Sa ukupnom površinom od 922 m² na parceli od 3.187 m², ova nekretnina je savršena i za komercijalnu i za stambenu upotrebu.

Karakteristike:

Hale u prizemlju pogodne za proizvodni ili skladišni prostor, sprat i potkrovlja sa balkonima idealni za kancelarije ili stambene jedinice. Prostrana parcela od 32 ara pruža mirno okruženje za opuštanje i rad. Bez obzira da li vam je potreban odmor od posla ili želite da se opustite u porodičnom okruženju, ova nekretnina nudi mir i tišinu.

INFRASTRUKTURA:- industrijska struja: instalisano 50 KW, izvedena je sa kablovima preseka 6 mm2, u zidovima 4 mm2, a za rasvetu 1,5 mm². Takodje su postavljeni kablovi za TV kamere i obezbedjenje objekta. Od ulazne kapije je postavljen kabl sa oko 100 parica za interfon i druge uredjaje. Kompletan objekat je uzemljen pocinkovanom trakom 25x4mm u temelju. - Ugrađena strujna merna grupa - voda - gas - kanalizacija ( 3 septičke jame).

PRILAZ OBJEKTU: asfaltnim putem, moguć prilaz šleperima.

- 40 km od Beograda

- 30 km od Novog Sada

- 12 km od Pećinačke petlje ( autoput Zagreb-Beograd )

- 8 km od autoputa Beograd-Novi Sad

Razmotrite ovu nekretninu u Golubincima, Stara Pazova, zbog spoja funkcionalnosti i udobnosti na mirnoj lokaciji. Bez obzira da li tražite poslovni prostor, stambene jedinice ili kombinaciju oba, ova nekretnina zadovoljava različite potrebe.

Agencijska provizija je 2%

Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:

Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za:

- razgledanje nepokretnosti na terenu,

- vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa,

- prikupljanje i proveru dokumentacije,

- izradu Predugovora ili Ugovora o kupoprodaji,

- pružanje pomoći u pregovorima,

- zakazivanje overe ugovora i odlazak u pratnji agenta kod notara,

- asistiranje za porez na apsolutna prava i eventualno oslobađanje od istog,

- organizovanje primopredaje i svega ostalog što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.

Agencija i agent koji Vam je dodeljen su od prvog dana saradnje, do konačno završenog posla, Vaša pomoć i podrška.

Prikaži broj telefona

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Golubinci
    18 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Ambar sa kotobanjom porodice Lepšanović
    4 min
  • Dvorac Šlos
    8 min
  • Ambar sa kotobanjom
    15 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola 23. oktobar)
    9 min
  • Srednja škola (Gimnazija Branko Radičević)
    13 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Poletarac)
    13 min
  • Fakultet (SMATSA školski centar)
    37 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Klinika za lečenje bolesti zavisnosti MedTim)
    26 min
  • Klinika (Poliklinika Nova Pazova)
    22 min
  • Teretana (Fitness centar Beogym)
    27 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Supermarket Luki)
    7 min
  • Restoran (Kafana Kod Ćire)
    7 min
  • Kafana (Kafana Kod Stevića)
    6 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Centar)
    9 min
Ostale ustanove
  • Banka (3 Banka)
    11 min
  • Pošta (Pošta Golubinci)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Poslovna zgrada za prodaju, uknjižena, Golubinci, 922 m2. Stanje - Uobičajeno, ima terasu, ima kupatilo, ima toalet. Ima parking mesto.

Oglasi ove agencije

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
280.000 €
812 €/m²

Stevice Jovanovića

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

1-etažna kuća • 345 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
290.000 €
2.377 €/m²

Milenka Pevca

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

1-etažna kuća • 122 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
300.000 €
1.111 €/m²

Prizrenska

Centar, Zemun opština, Beograd

1-etažna kuća • 270 m² • uknjiženo

Agencija

Železnik, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
280.000 €
771 €/m²

Radnih Akcija

Železnik, Čukarica opština, Beograd

magacin • 363 m²

Agencija

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
290.000 €

Grocka (mesto)

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

poljoprivredno zemljište • 430 a • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
310.000 €
3.407 €/m²

Dragačevska

Centar, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 91 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
275.000 €
4.297 €/m²

Dragačevska

Centar, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 64 m²

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
278.000 €
2.059 €/m²

Dr Nika Miljanića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

šestosoban stan • 135 m² • uknjiženo

Agencija

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
306.660 €
2.690 €/m²

Cvijićeva

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

četvoroiposoban stan • 114 m² • uknjiženo

Agencija

Kluz, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
275.000 €
3.767 €/m²

Vladimira Gortana

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 73 m²

Agencija

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
315.000 €

Vidovdanska

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

građevinsko zemljište • 8.82 a

Agencija

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
299.000 €
3.646 €/m²

Vojvode Skopljanca

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

1-etažna kuća • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
295.000 €
2.950 €/m²

Otona Župančiča

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

poslovni prostor • 100 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
280.000 €
1.489 €/m²

Vojvođanska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

1-etažna kuća • 188 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 38, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
295.000 €
3.598 €/m²

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 38, Novi Beograd, Beograd

troiposoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
290.000 €
3.625 €/m²

Todora Dukina

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

petosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Terazije, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
275.000 €
5.392 €/m²

Kraljice Natalije

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

dvoiposoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 70, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
305.000 €
3.720 €/m²

Jurija Gagarina

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
275.000 €
4.825 €/m²

Kapetan-Mišina

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

dvosoban stan • 57 m²

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
273.000 €
7.000 €/m²

Bulevar Vojvode Bojovića

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

jednoiposoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda