Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Građevinsko zemljište na prodaju, Vezirac, 82.400€, 8.4a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Novi Sad
  4. Vezirac
  5. Građevinsko zemljište

Građevinsko zemljište na prodaju, Vezirac, 82.400€, 8.4a

Vezirac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-7000088Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida

82.400 €

9.810 €/a

Građevinsko zemljište
8.4 a
Izračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Petrovaradin, Širine - Vezirac. Izdvajamo iz ponude plac u građevinskom području, dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće. Dozvoljena spratnost suteren, prizemlje i jedan sprat. Veličina placa 841m2, front 39m2. Prilaz placu nasut (tucanik). Do glavnog puta, na kom se nalazi kompletna infrastruktura (struja, voda, gas), ima 50m. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Prikaži broj telefona

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Vezirac
    4 min
  • Česma Četiri lava
    11 min
  • Dvorac Ilion
    11 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola 22. avgust)
    5 min
  • Srednja škola (Karlovačka gimnazija)
    12 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zeka)
    7 min
  • Fakultet (Fakultet za menadžment FAM)
    11 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Kovid bolnica Novi Sad)
    10 min
  • Klinika (Poliklinika NS Lab)
    12 min
  • Teretana (Joga Yogaja Studio)
    13 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Mikromarket)
    23 min
  • Restoran (Restoran Beskraj)
    40 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Delta Taxi)
    44 min
  • Autobuska stanica (Bukovački Do II (Kod Kućnog Broja 141))
    15 min
Ostale ustanove
  • Banka (OTP banka)
    11 min
  • Pošta (Pošta Bukovac)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Vinson nekretnineVinson nekretnine
Vinson nekretnine avatar
6 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.050 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 7.50%-EKS 7.77%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Vinson nekretnineVinson nekretnine
Vinson nekretnine avatar
6 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Građevinsko zemljište za prodaju, Vezirac, 8.4 a, uknjiženo.

Oglasi ove agencije

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
82.400 €

Rakovac

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin

građevinsko zemljište • 24.44 a • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
66.950 €
2.480 €/m²

Skerlićeva

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 27 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
86.290 €
2.213 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
77.250 €
1.679 €/m²

Subotička

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
75.200 €
2.279 €/m²

Devet Jugovića

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

lokal • 33 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Srbobran | 4zida.rs
77.250 €
649 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Srbobran

kuća • 119 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
82.400 €

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

građevinsko zemljište • 8.4 a • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
66.950 €
2.480 €/m²

Pavla Bakića

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 27 m² • uknjiženo

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
92.700 €
3.708 €/m²

Bate Brkića

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 25 m² • uknjiženo

Agencija

Liman 2, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
97.850 €
2.796 €/m²

Fruškogorska

Liman 2, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
88.580 €
2.953 €/m²

Desanke Maksimović

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 30 m² • uknjiženo

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
97.850 €
2.330 €/m²

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

92.700 €
4.414 €/m²

Vojvode Mišića

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 21 m² • uknjiženo

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
72.100 €
2.486 €/m²

Jug Bogdana

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 29 m² • uknjiženo

Agencija

Ledinci, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
87.550 €

Ledinci

Ledinci, Okolne lokacije, Novi Sad

građevinsko zemljište • 12.6 a • uknjiženo

Agencija

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
98.000 €
3.769 €/m²

Futoška

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 26 m² • uknjiženo

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
97.850 €
3.495 €/m²

Rumenačka

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 28 m² • uknjiženo

Agencija

64.600 €
3.800 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

lokal • 17 m² • uknjiženo

Agencija

85.490 €
3.420 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

lokal • 25 m² • uknjiženo

Agencija

79.100 €
3.296 €/m²

Železnička

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 24 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda