Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Građevinsko zemljište na prodaju, Novi Banovci, 560.000€, 97.0a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Stara Pazova
  4. Novi Banovci
  5. Građevinsko zemljište

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15101Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida

560.000 €

5.771 €/a

Građevinsko zemljište
97.04 a
Izračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Građevinsko zemljište front 96m, dužine 101m ukupno 9700m2.

Na glavnom putu Stari Banovci ka auto putu Beograd-Novi sad, udaljenost od ukljucenja 2km.

Plac je na asfaltu a bočno izlazi i na poljski put.

Lokacijski uslovi urađeni kao i prenamena zemljišta, predato i placeno za 2500m2 u osnovi i 500m2 za kancelarijski prostor. Ima 33% trafo stanice.

Idealan za magacinko poslovni prostor.

Vlasnik pravno lice.

Agenc. provizija 2%

Agent: Nebojša Bucalo br. licence 509

Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339

011... (prikaži broj telefona)

ND

.

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Nikoli Tesli
    18 min
  • Ičkova kuća
    29 min
  • Kuća sa sunčanim satom
    29 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Nikola Tesla)
    5 min
  • Srednja škola (Gimnazija Branko Radičević)
    16 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Dobrica)
    4 min
  • Fakultet (SMATSA školski centar)
    18 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Klinika za lečenje bolesti zavisnosti MedTim)
    4 min
  • Klinika (Poliklinika Holimed)
    14 min
  • Teretana (Fitness centar Beogym)
    7 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Supermarket Plitvice)
    9 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Kineska stanica)
    8 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    9 min
  • Pošta (Pošta Novi Banovci)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.105 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 8.30%-EKS 8.52%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Građevinsko zemljište za prodaju, Novi Banovci, 97.04 a, uknjiženo.

Oglasi ove agencije

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
547.000 €
1.823 €/m²

Dragačevska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

poslovni prostor • 300 m² • uknjiženo

Agencija

Dedinje, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
536.160 €
6.383 €/m²

Neznanog Junaka

Dedinje, Savski Venac, Beograd

lokal • 84 m²

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
550.000 €
2.148 €/m²

Milice Ribnikar

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

2-etažna kuća • 256 m² • uknjiženo

Agencija

Ugrinovci, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
570.000 €

Ugrinovci

Ugrinovci, Zemun opština, Beograd

građevinsko zemljište • 94.25 a • uknjiženo

Agencija

VMA, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
538.000 €
5.490 €/m²

Joce Jovanovića

VMA, Savski Venac, Beograd

petosoban stan • 98 m² • uknjiženo

Agencija

Trošarina, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
550.000 €
3.313 €/m²

Vojvode Stepe

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 166 m² • uknjiženo

Agencija

Trošarina, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
557.000 €
3.296 €/m²

Vojvode Stepe

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 169 m² • uknjiženo

Agencija

Jakovo, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
560.000 €

Braće Vitomirović

Jakovo, Surčin opština, Beograd

građevinsko zemljište • 52.89 a • uknjiženo

Agencija

Južni Bulevar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
552.500 €
4.250 €/m²

Južni Bulevar

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

četvorosoban stan • 130 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
560.000 €
13.333 €/m²

Novopazarska

Kalenić, Vračar, Beograd

lokal • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
550.000 €
2.157 €/m²

Sinjska

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

2-etažna kuća • 255 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 66, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
550.000 €
4.135 €/m²

Đorđa Stanojevića

Blok 66, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 133 m²

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
560.000 €
4.553 €/m²

Jove Ilića

Centar, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 123 m² • uknjiženo

Agencija

Boleč, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
560.000 €
2.196 €/m²

Smederevski put

Boleč, Grocka opština, Beograd

poslovni prostor • 255 m² • uknjiženo

Agencija

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
550.000 €
3.198 €/m²

Višnjićeva

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

šestosoban stan • 172 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
549.000 €
3.431 €/m²

Pazinska

Centar, Voždovac opština, Beograd

petosoban stan • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
580.000 €
2.189 €/m²

Veselina Masleše

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

3-etažna kuća • 265 m² • uknjiženo

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
580.000 €
2.522 €/m²

Zmaja Ognjenog Vuka

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

2-etažna kuća • 230 m² • uknjiženo

Agencija

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
549.000 €
4.007 €/m²

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

petoiposoban stan • 137 m² • uknjiženo

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
570.000 €
3.677 €/m²

Dositejeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 155 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda