Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Obrenovac opština

Prodaja kuća od agencije | Obrenovac opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

98 oglasa

Saznaj više o kraju Obrenovac opština
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
Barič | 4zida.rs
12

Barič

Obrenovac opština, Beograd

53.000 €

411 €/m²

129m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 16.04.2026.
Dren | 4zida.rs
Dren | 4zida.rs
Dren | 4zida.rs
Dren | 4zida.rs
Dren | 4zida.rs
26

Dren

Obrenovac opština, Beograd

180.000 €

989 €/m²

182m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 66 a • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Zvečka | 4zida.rs
Zvečka | 4zida.rs
Zvečka | 4zida.rs
Zvečka | 4zida.rs
Zvečka | 4zida.rs
9

Zvečka

Obrenovac opština, Beograd

250.000 €

940 €/m²

266m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Baljevac | 4zida.rs
Baljevac | 4zida.rs
Baljevac | 4zida.rs
Baljevac | 4zida.rs
Baljevac | 4zida.rs
11

Baljevac

Obrenovac opština, Beograd

35.000 €

714 €/m²

49m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Pedesetšest Rodoljuba | 4zida.rs
Pedesetšest Rodoljuba | 4zida.rs
2
Logo agencije

Pedesetšest Rodoljuba

Skela, Obrenovac opština, Beograd

60.000 €

1.091 €/m²

55m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 90 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
14. oktobra | 4zida.rs
14. oktobra | 4zida.rs
14. oktobra | 4zida.rs
14. oktobra | 4zida.rs
14. oktobra | 4zida.rs
18
Logo agencije

14. oktobra

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

105.000 €

656 €/m²

160m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
15
Logo agencije

Živkovićeva

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

40.000 €

444 €/m²

90m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Kuća • Parking • 3D tura
Ažurirano 19.04.2026.
Milutina Erakovica | 4zida.rs
Milutina Erakovica | 4zida.rs
Milutina Erakovica | 4zida.rs
Milutina Erakovica | 4zida.rs
Milutina Erakovica | 4zida.rs
20
Logo agencije

Milutina Erakovica

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

54.000 €

574 €/m²

94m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Tavan • Parking • 3D tura
Ažurirano 20.04.2026.
Barička Reka 203 | 4zida.rs
Barička Reka 203 | 4zida.rs
Barička Reka 203 | 4zida.rs
Barička Reka 203 | 4zida.rs
Barička Reka 203 | 4zida.rs
18

Barička Reka 203

Barič, Obrenovac opština, Beograd

115.000 €

460 €/m²

250m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Božurova | 4zida.rs
Božurova | 4zida.rs
Božurova | 4zida.rs
Božurova | 4zida.rs
Božurova | 4zida.rs
19
Logo agencije

Božurova

Baljevac, Obrenovac opština, Beograd

100.000 €

769 €/m²

130m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 26.04.2026.
Mislođin | 4zida.rs
Mislođin | 4zida.rs
Mislođin | 4zida.rs
Mislođin | 4zida.rs
Mislođin | 4zida.rs
5

Mislođin

Obrenovac opština, Beograd

60.000 €

364 €/m²

165m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Krtinska | 4zida.rs
Krtinska | 4zida.rs
Krtinska | 4zida.rs
Krtinska | 4zida.rs
Krtinska | 4zida.rs
19

Krtinska

Obrenovac opština, Beograd

230.000 €

209 €/m²

1100m² | 10 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 24 a • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Gavrića kraj | 4zida.rs
Gavrića kraj | 4zida.rs
Gavrića kraj | 4zida.rs
Gavrića kraj | 4zida.rs
Gavrića kraj | 4zida.rs
13

Gavrića kraj

Dren, Obrenovac opština, Beograd

35.000 €

299 €/m²

117m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 226 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Mala Moštanica | 4zida.rs
Mala Moštanica | 4zida.rs
Mala Moštanica | 4zida.rs
Mala Moštanica | 4zida.rs
Mala Moštanica | 4zida.rs
58

Mala Moštanica

Obrenovac opština, Beograd

189.000 €

630 €/m²

300m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Bozurova | 4zida.rs
Logo agencije

Bozurova

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

100.000 €

769 €/m²

130m² | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Tamnavska

Belo Polje, Obrenovac opština, Beograd

137.000 €

466 €/m²

294m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
Sremska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Sremska

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

57.000 €

814 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 17.04.2026.
Mostanicka | 4zida.rs
Mostanicka | 4zida.rs
Mostanicka | 4zida.rs
Mostanicka | 4zida.rs
Mostanicka | 4zida.rs
7
Logo agencije

Mostanicka

Mala Moštanica, Obrenovac opština, Beograd

250.000 €

521 €/m²

480m² | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 12 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
45

Nekretnine Obrenovac opština — stanovi, cene i ponuda | 4...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Obrenovac opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Obrenovac opština - Beograd

45 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Obrenovac opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Obrenovac opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Obrenovac opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Obrenovac opština. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 964 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Obrenovac opština - Beograd

  • Obrenovac, Obrenovac opština
  • Skela, Obrenovac opština
  • Krtinska, Obrenovac opština
  • Zabrežje, Obrenovac opština
  • Brgulice, Obrenovac opština

Po tipu nekretnine — Obrenovac opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna