Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Kragujevac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

110 oglasa

Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
17

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

68.000 €

850 €/m²

80m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
31

Bresnica

Gradske lokacije, Kragujevac

160.000 €

1.860 €/m²

86m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 5.37 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
52

Korićani

Gradske lokacije, Kragujevac

82.000 €

1.025 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.8 a • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Voćni Sokak | 4zida.rs
Voćni Sokak | 4zida.rs
Voćni Sokak | 4zida.rs
Voćni Sokak | 4zida.rs
Voćni Sokak | 4zida.rs
33

Voćni Sokak

Divostin, Okolne lokacije, Kragujevac

56.000 €

800 €/m²

70m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Svetozara Markovića

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

100.000 €

2.439 €/m²

41m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Korman | 4zida.rs
Korman | 4zida.rs
Korman | 4zida.rs
Korman | 4zida.rs
Korman | 4zida.rs
19

Korman

Okolne lokacije, Kragujevac

70.000 €

700 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 62 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Petrovac | 4zida.rs
Petrovac | 4zida.rs
Petrovac | 4zida.rs
Petrovac | 4zida.rs
4

Petrovac

Gradske lokacije, Kragujevac

155.000 €

2.818 €/m²

55m² | 3 sobe
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 44.29 a • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Botunje | 4zida.rs
Botunje | 4zida.rs
Botunje | 4zida.rs
Botunje | 4zida.rs
Botunje | 4zida.rs
12

Botunje

Okolne lokacije, Kragujevac

40.000 €

400 €/m²

100m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14 a • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
9

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

51.000 €

1.063 €/m²

48m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Čumić | 4zida.rs
Čumić | 4zida.rs
Čumić | 4zida.rs
Čumić | 4zida.rs
4

Čumić

Okolne lokacije, Kragujevac

17.000 €

266 €/m²

64m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Kraljevačkog bataljona | 4zida.rs
Kraljevačkog bataljona | 4zida.rs
Kraljevačkog bataljona | 4zida.rs
Kraljevačkog bataljona | 4zida.rs
Kraljevačkog bataljona | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kraljevačkog bataljona

Korićani, Gradske lokacije, Kragujevac

350.000 €

3.608 €/m²

97m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Poskurički put | 4zida.rs
Poskurički put | 4zida.rs
Poskurički put | 4zida.rs
Poskurički put | 4zida.rs
Poskurički put | 4zida.rs
10
Logo agencije

Poskurički put

Pajzitovo, Okolne lokacije, Kragujevac

21.000 €

420 €/m²

50m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Beloševac | 4zida.rs
Beloševac | 4zida.rs
Beloševac | 4zida.rs
Beloševac | 4zida.rs
Beloševac | 4zida.rs
12

Beloševac

Gradske lokacije, Kragujevac

93.000 €

1.938 €/m²

48m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 67 a • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
3

Korićani

Gradske lokacije, Kragujevac

100.000 €

1.000 €/m²

100m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.5 a •
Ažurirano 16.04.2026.
Lužnice | 4zida.rs
Lužnice | 4zida.rs
Lužnice | 4zida.rs
Lužnice | 4zida.rs
Lužnice | 4zida.rs
13

Lužnice

Okolne lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.037 €/m²

67m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 40.79 a •
Ažurirano 16.04.2026.
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
37
Logo agencije

Partizanskih kurira

Erdeč, Okolne lokacije, Kragujevac

150.000 €

1.596 €/m²

94m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
11

Resnik

Okolne lokacije, Kragujevac

79.000 €

1.362 €/m²

58m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29.21 a • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
8

Palilule

Gradske lokacije, Kragujevac

95.000 €

2.209 €/m²

43m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 23.24 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Gornje Jarušice | 4zida.rs
Gornje Jarušice | 4zida.rs
Gornje Jarušice | 4zida.rs
Gornje Jarušice | 4zida.rs
Gornje Jarušice | 4zida.rs
31

Gornje Jarušice

Okolne lokacije, Kragujevac

24.000 €

429 €/m²

56m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
21

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

154.500 €

1.931 €/m²

80m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.53 a • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
do 100 m²

prodaja kuća Kragujevac

52 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 959 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna