Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Kragujevac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

110 oglasa

Malajnička | 4zida.rs
Malajnička | 4zida.rs
Malajnička | 4zida.rs
Malajnička | 4zida.rs
Malajnička | 4zida.rs
20
Logo agencije

Malajnička

Male Pčelice, Gradske lokacije, Kragujevac

105.000 €

1.050 €/m²

100m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Dragobraća | 4zida.rs
Dragobraća | 4zida.rs
Dragobraća | 4zida.rs
Dragobraća | 4zida.rs
Dragobraća | 4zida.rs
24

Dragobraća

Okolne lokacije, Kragujevac

190.000 €

1.900 €/m²

100m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.98 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

70.000 €

1.346 €/m²

52m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Beloševac | 4zida.rs
Beloševac | 4zida.rs
Beloševac | 4zida.rs
Beloševac | 4zida.rs
Beloševac | 4zida.rs
12

Beloševac

Gradske lokacije, Kragujevac

93.000 €

1.938 €/m²

48m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 67 a • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

55.000 €

1.528 €/m²

36m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Mlekarska | 4zida.rs
Mlekarska | 4zida.rs
Mlekarska | 4zida.rs
Mlekarska | 4zida.rs
Mlekarska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Mlekarska

Košutnjak, Ilina Voda, Gradske lokacije, Kragujevac

80.000 €

930 €/m²

86m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
Crnogorska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Crnogorska

Bresnica, Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

2.000 €/m²

60m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

45.000 €

1.250 €/m²

36m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
31

Bresnica

Gradske lokacije, Kragujevac

160.000 €

1.860 €/m²

86m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 5.37 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
3

Korićani

Gradske lokacije, Kragujevac

100.000 €

1.000 €/m²

100m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.5 a •
Ažurirano 16.04.2026.
Lužnice | 4zida.rs
Lužnice | 4zida.rs
Lužnice | 4zida.rs
Lužnice | 4zida.rs
Lužnice | 4zida.rs
13

Lužnice

Okolne lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.037 €/m²

67m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 40.79 a •
Ažurirano 16.04.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
4

Okolne lokacije

Kragujevac

41.500 €

1.038 €/m²

40m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

70.000 €

1.228 €/m²

57m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Dušana Jovanovića | 4zida.rs
Dušana Jovanovića | 4zida.rs
Dušana Jovanovića | 4zida.rs
Dušana Jovanovića | 4zida.rs
Dušana Jovanovića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Dušana Jovanovića

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

127.000 €

2.082 €/m²

61m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 24.04.2026.
Ždraljica | 4zida.rs
Ždraljica | 4zida.rs
Ždraljica | 4zida.rs
3

Ždraljica

Beloševac, Gradske lokacije, Kragujevac

18.000 €

581 €/m²

31m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
8

Palilule

Gradske lokacije, Kragujevac

95.000 €

2.209 €/m²

43m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 23.24 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Ilićevo | 4zida.rs
Ilićevo | 4zida.rs
Ilićevo | 4zida.rs
Ilićevo | 4zida.rs
Ilićevo | 4zida.rs
16

Ilićevo

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.263 €/m²

95m² | 3 sobe
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 12.14 a •
Ažurirano 20.04.2026.
Pivarski Park | 4zida.rs
Pivarski Park | 4zida.rs
Pivarski Park | 4zida.rs
Pivarski Park | 4zida.rs
Pivarski Park | 4zida.rs
9

Pivarski Park

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

38.000 €

458 €/m²

83m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 18.04.2026.
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
37
Logo agencije

Partizanskih kurira

Erdeč, Okolne lokacije, Kragujevac

150.000 €

1.596 €/m²

94m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
6
Logo agencije

Kneza Mihaila

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

100.000 €

1.587 €/m²

63m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Kragujevac

52 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 959 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Kragujevac
do 100 m²