Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Kragujevac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

57 oglasa

Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
10

Pivara

Gradske lokacije, Kragujevac

42.000 €

808 €/m²

52m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 1.5 a • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
9

Pivara

Gradske lokacije, Kragujevac

42.000 €

808 €/m²

52m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Ivana Milutinovića

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

45.000 €

865 €/m²

52m² | 3 sobe | uknjiženo
Firma • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
10

Pivara

Gradske lokacije, Kragujevac

41.500 €

798 €/m²

52m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Ivana Milutinovića

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

42.000 €

808 €/m²

52m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Pivara

Gradske lokacije, Kragujevac

41.900 €

806 €/m²

52m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.3 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Pivara

Gradske lokacije, Kragujevac

109.000 €

1.434 €/m²

76m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.83 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

98.000 €

1.400 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
16

Bata Lakina

Petrovac, Gradske lokacije, Kragujevac

1 €

0 €/m²

80m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 26.04.2026.
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
17

Bresnica

Gradske lokacije, Kragujevac

100.000 €

1.538 €/m²

65m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 280 a • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Pivara

Gradske lokacije, Kragujevac

42.000 €

737 €/m²

57m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
12

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

130.000 €

2.063 €/m²

63m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Stara Radnička Kolonija | 4zida.rs
Stara Radnička Kolonija | 4zida.rs
Stara Radnička Kolonija | 4zida.rs
Stara Radnička Kolonija | 4zida.rs
Stara Radnička Kolonija | 4zida.rs
8

Stara Radnička Kolonija

Gradske lokacije, Kragujevac

70.000 €

1.591 €/m²

44m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
7

Korićani

Gradske lokacije, Kragujevac

82.000 €

1.025 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
14

Bresnica

Gradske lokacije, Kragujevac

80.000 €

1.039 €/m²

77m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.48 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.579 €/m²

76m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
4

Pivara

Gradske lokacije, Kragujevac

48.000 €

1.371 €/m²

35m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Dragiše Vitoševića | 4zida.rs
Dragiše Vitoševića | 4zida.rs
Dragiše Vitoševića | 4zida.rs
Dragiše Vitoševića | 4zida.rs
Dragiše Vitoševića | 4zida.rs
11

Dragiše Vitoševića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.000 €/m²

70m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 06.05.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
11

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

125.000 €

1.984 €/m²

63m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.62 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 19.04.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
11
Logo agencije

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

125.000 €

1.984 €/m²

63m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.62 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije
do 80 m²

prodaja kuća Gradske lokacije - Kragujevac

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 952 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Kragujevac

  • Aerodrom, Gradske lokacije
  • Pivara, Gradske lokacije
  • Stanovo, Gradske lokacije
  • Stari Grad, Gradske lokacije
  • Petrovac, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Kragujevac

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna