Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Draževac, 73.000€, 70m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Obrenovac opština
  5. Draževac

Kuća na prodaju, Draževac, 73.000€, 70m²

Beograd, Obrenovac opština, Draževac
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-2392Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 296 €

73.000 €

1.043 € / m2

70 m²
Kuća 70m², sa predivnim pogledom na Obrenovac, 35 ari placa, Draževac – 73.000€
O kući
  • Površina: 70 m²
  • Površina placa: 35a
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 482
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Na prodaju prelepo imanje u Draževcu, smešteno na izuzetnoj lokaciji, svega 700 m od centra sela. Kuća se nalazi na uzvišenju sa kog se pruža fantastičan panoramski pogled na ceo Obrenovac, a mir, priroda i zelenilo čine ovu nekretninu idealnom za porodični život ili vikendicu za odmor.
Plac površine 35 ari je lepo uređen, prepun cveća, voća i starog drveća koje pruža prirodan hlad i posebnu atmosferu tokom cele godine.
Osnovne karakteristike:
- Glavna kuća površine oko 70m²
- Natkrivena terasa
- Ulazni hodnik
- Dnevni boravak
- Kuhinja
- Dodatna prostorija iz koje stepenište vodi na sprat
Sprat:
- dve spavaće sobe
- kupatilo
- velika popločana terasa sa još lepšim pogledom
Na placu se takođe nalaze:
- pomoćni objekat oko 30 m²
- velika šupa
Infrastruktura:
- gradska voda
- trofazna struja
- septička jama
- bunar
Lokacija i povezanost:
- Autobuska stanica udaljena svega 50 m od kuće
- Direktna linija ka Obrenovcu i Beogradu
- Oko 11 km do autoputa Miloš Veliki
- Oko 5 km do Ibarske magistrale
Nekretnina idealna za one koji žele mir, prirodu i prelep pogled, a da su istovremeno dobro povezani sa gradom.

Više informacija na tel. 063/7517 – 227
Agencijska provizija 2% (min. 600€)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da ga prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.